MEHRY MU LOVES FUREYA KOLEKSİYONU MODA VE SANATI BULUŞTURDU

Türkiye’nin ilk kadın seramik sanatçısı Füreya Koral anısına Mehry Mu tarafından tasarlanan Mehry Mu Loves Füreya Koleksiyonu, Beymen Zorlu’da tanıtıldı.

Füreya Koral’ın “Sanat yaşamın içinde olmalı” fikrinden hareketle Mehry Mu Kreatif Direktörü Güneş Mutlu Mavituncalılar tarafından tasarlanan ve sınırlı sayıda üretilen Mehry Mu loves Fureya Koleksiyonu, sanat ile modayı biraraya getiriyor.


Füreya Koral’ın çalıştığı atölyenin sahibi Rıfat usta ve ekibi tarafından hazırlanan ünlü sanatçının imzası haline gelen seramik kuşların, etnik detaylar ve zarif çizgiler ile buluştuğu koleksiyon, davetlilerin büyük beğenisini kazandı. Güneş Mutlu Mavituncalılar davet boyunca konuklarla birebir ilgilenerek çantalar hakkında bilgi verdi.Davete Ümit Boyner, Nüket-Zafer Mutlu, Nazlı Tara, Ayşegül Dinçkök, Banu Bora Mumcu, Aslı Bayraktaroğlu, Rezzan Benardete, Ayşe Boyner, Selin Tara, Selin Denizli, Ezgi İçel Apa, Lian Beraha, Azer Polat, Ceylan Sel Sohtorik, Melis Göral Salargil, Begüm Tacir gibi cemiyet ve moda hayatından değerli isimler katıldı..