MEHTAP ELAİDİ'NİN İNTERAKTİF DEFİLESİ

Modanın yaratıcı ve yenilikçi kimliğiyle tanınan ünlü tasarımcı Mehtap Elaidi, Toni&Guy Hair Moments Mehtap Elaidi defilesini moda severlerin beğenisine sundu.

Alışılmışın dışında bir catwalk alanında interaktif konsept ile gerçekleşen şovda 5 influencer tarafından yorumlanan beyaz gömlekler ile TONI&GUY saç elçisi Kemal Baykar ve ekibi tarafından tasarlanan saçlar bir araya geldi.

Yaratıcı isimlerin tasarladığı gömlekler, Ozan Doğulu Project & Aykut Gürel’ in imzasını taşıyan orkestranın  eşsiz müzikleri ile sergilendi.

Mehtap Elaidi proje ile ilgili düşüncelerini, “Saçlar stilin en önemli tamamlayıcısı, tarzımızı yaratmaya saçtan başlayabiliriz, çünkü ben saçların da anları olduğunu düşünüyorum… Casual, classic, creative, glam, street style… Her stil bir anı vurguluyor, işte bu noktada Hair Moments devreye giriyor.” sözleri ile dile getirdi.Modanın dahi parçası beyaz gömlek, TONI&GUY saç anları ile tekrar kurgulandı. Ünlü moda tasarımcısı Mehtap Elaidi, Hair Moments defilesinde Ferhan Şensoy, Mert Vidinli, Ezgi Eyüboğlu Yıldırım, Duygu Özaslan ve  Dila Tarkan ile işbirliğine gitti.  Mehtap Elaidi’ nin ezber bozan gömleklerini  TONI&GUY’ ın 5 farklı stiline uygun olarak tasarladılar. Toni&Guy’ın saç elçileri tarafından tasarlanan saçlar ile defile tamamlandı  ve ortaya yaratıcılığın ön planda olduğu muhteşem bir şov çıktı. Dila Tarkan, Ayşe Kucuroğlu, Ezgi Eyüboğlu Yıldırım, Mert Vidinli gibi isimlerin katıldığı geceden görüntüler fotogaleride.. .