MICHAEL KORS 40.YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Michael Kors, Sonbahar 2021 defilesi ile 40. yıldönümünü kutladı.

Bir yıldan uzun bir süredir tiyatrolar kapalı… Geçtiğimiz günlerde belki de pandemi boyunca ilk defa Broadway ışıkları yeniden yandı! Tiyatro Bölgesinde, Shubert ve Music Box Tiyatrolarındaki hareketlenmenin sebebi ise Michael Kors’un 40. Yılını kutlayan defilesiydi. New York’un moda ve performans sanatları sektörlerine yeniden hayat katan Kors, şehirde bir kutlama havası yarattı. Hem bir New York aşığı hem de müzikal tutkunu olan Kors, Sonbahar 2021 koleksiyonunu Bella Hadid, Naomi Campbell, Shalom Harlow, Helena Christensen, Liya Kebede, Karen Elson, Paloma Elsesser, Precious Lee ve Alex Wek gibi çeşitli süper model kadrosu ile sundu. 

Sabah saatlerinde Times Square’de canlı yayın ile izleyenleri karşılayan Michael Kors, tiyatro öncesi gitmeyi en çok sevdiği ve film yıldızlarının karikatürlerinin olduğu Sardi’s restoranından önceden çekilmiş bir klip paylaştı. Zoom’un galeri görüntüsü ile Bette Midler, Chita Rivera, Bernadette Peters, Kristen Chenowith ve Billy Porter gibi Broadway’in en ünlü yıldızlarının yer aldığı videoda, Kors’un önemli yıldönümü kutlandı. Aynı zamanda seyircilerden pandemi boyunca dans, tiyatro, opera, müzik, film, televizyon ve radyo gibi mecralarda çalışan 40 bin kişiye yardım eden ‘The Actors Fund’ (Oyuncular Fonu) için bağış isteyen oyuncular, Kors’un yıldönümüne farklı bir önem kattılar. 

Sardi’s restoranındaki videodan sonra Shalom Harlow, West 45th Street’te kurulan podyumda Kors’un ikonik stilleri ile defilenin açılışını yaptı. Takım elbiselerin, yün paltoların, lüks trikoların, deri trençkotların ve payetli tuvaletlerin görüldüğü koleksiyonda, griler ve siyahların arasından canlı kırmızılar, metalikler ve zebra desenleri öne çıktı. Shubert Tiyatrosu’na doğru yürüyen modeller, sosyal mesafeye dikkat ederek Grammy Ödülü adayı olan Rufus Wainwright’ın performansını izlediler. New York’u anlatan “City Lights,” “New York State of Mind,” ve “There’s No Business Like Show Business,” gibi şarkıları söyleyen Wainwright, hem modelleri hem de izleyicileri büyüledi. Wainwright’ın performansının ardından sahneye çıkan Michael Kors, Sonbahar 2021 defilesi ile çok net bir mesaj verdi: ŞOV DEVAM ETMELİ!

Michael Kors'un Sonbahar 2021 koleksiyonunu fotogaleride görebilirsiniz...