“MICHAEL KORS COLLECTION” 2017-2018 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU

Ünlü tasarımcı Michael Kors’un dizaynlarının üst düzey kalitede materyaller ve üstün işçilik ile harmanlanarak sunulduğu “Michael Kors Collection” markası şehirli lüksün tanımını sunuyor.

“Michael Kors Collection” yeni sezonda, sezonun nabzını tutan şık kadınları yumuşak drape elbiseleri, etekleri ve bluzları sade kesimli kabanlarla, ceketlerle ve pantolonlarla tamamlamaya davet ediyor.

Güçlü omuzlar ve belirgin bir bel.

. Şehirli stil, süzülen kimonolar ve nostaljik esintiler taşıyan parçalarla harmanlanıyor... Püskülün baştan çıkaran çekiciliği ile “Michael Kors Collection” koleksiyonu kendisini detaylarla tanımlıyor.


Gümüşün parıltısı, payetteki ve örme halkadaki altın… Leopar ve çitadan pitona kadar soyutlandırılmış hayvan motifleri koleksiyona renk katıyor. Grinin çeşitli tonları keskin hatlara sahip şehir kadının portföyü ile buluşuyor.  Yüksek topuklu tasarım ayakkabılar, rahat botlar ve şeritli sandaletler.. Beyaz ve bordonun eşsiz uyumu ve siyahın gösterişli şıklığı, deve tüyü, çikolata, krem, zeytinin sıcak tonları, şık ve zarif bir lüks…  .