“MICHAEL MICHAEL KORS” 2017-2018 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU

Michael Michael Kors, Sonbahar-Kış 17-18 sezonunda klasik çizgisinden ödün vermeden çabasız şıklığın anahtarını sunuyor.

“Michael Michael Kors” yeni sezonda, krem rengi, çikolata ve altın rengi tınıları zengin kumaşlarla birleştiriyor.

Doğal tonların metalik yansımalarla canlandığı koleksiyon  modern Sonbaharların ruhunu yansıtıyor.

Spor kesimli trençkotlar, pilot montlar, büyük düğmelerle zenginleştirilen asker parkaları, konyak rengi ikonik Bomber ceketler sonbahar stilini tamamlıyor. Leopar desenli mini eteklerin, oversize ceketler ve Oxfordlarla kombinlendiği koleksiyon  maskülen ve feminen dokular arasında doğal bir bağ kuruyor.


Koleksiyonun temaları arasında yer alan Rock Chic ise 80’li yılların rock’n roll modasına göndermede bulunuyor. Metal-gri tonların hakimiyetindeki koleksiyonda, romantik bluzlar büyük beden Moğol kürkleri ile kombinlenerek siluetler tek düzelikten çıkarılıyor.Yeni sezonda “Asi Lüks” temasına da değinen “Michael Michael Kors”,  maskülen notaları göz kamaştıran bir estetik anlayışla sunuyor. Siyah ağırlıklı koleksiyonda parlak metal aksesuarlar, hayvan desenleri, omuz süslemeleri dikkat çekiyor. Işıltılı  kumaşlarla hazırlanan kokteyl elbiselerinin bomber ceketler veya kürklerle kombinlendiği koleksiyonu bilekte biten botlar ve metal aksesuarlarla renklenen çantalar tamamlıyor..