MİLANO MODA HAFTASI: EMILIO PUCCI İLKBAHAR/YAZ 2022 DEFİLESİ

Marquis Emilio Pucci'nin 1970'ler plaj kıyafetleri, koleksiyonun çıkış noktası oldu.

Maison'un vizyoner kurucusu Emilio Pucci, deniz kenarı destinasyonlarına hatta egzotik yerlere seyahat eden kadınlar için giyinmeyi, görünümleri hayal ediyordu. Emilio Pucci İlkbahar-Yaz 2022 Koleksiyonu, Emilio Pucci'nin bugününü özü ve özgün değerleriyle diyalog içinde yaratan tasarım ekibi tarafından tasarlandı. Koleksiyon, şehre aynı kolaylığı, aynı enerjik duygusallığı ve merak duygusunu getiriyor.

Yeni atanan yaratıcı yönetmen Camille Miceli Milano'ya yerleşirken, Emilio Pucci tasarım ekibi dijital formatta zahmetsizce şık bir ilkbahar koleksiyonu tanıttı. Tropikal bir tatilin özgürlüğünü ve eğlencesini şehir hayatına taşımayı amaçlayan koleksiyonun çıkış noktası, Marquis Emilio Pucci'nin 1970'ler plaj kıyafetleri oldu.


Yaratıcı ekip, koleksiyon için şirketin kurucusunun dünyanın dört bir yanındaki gezilerinden ilham alarak oluşturduğu arşiv baskılarını güncelledi ve revize etti. Ten göstermekten korkmayan kadınlar için, canlı tonlarda işlenmiş bir dizi canlı setlerin yanı sıra mikro üstler ve şortlardan oluşan setler sundu. Daha fazla grafik motif ve tropik referanslar içeren desenler, değerli işlemelerle dokunsal bir görünüm kazandı.

Jet sosyetenin kadını. Kozmopolit, her zaman hareket halinde, fonksiyonel, pratik ve göz alıcı bir gardırop. Emilio Pucci'nin ileri görüşlü kurucusunun hitap ettiği kadın, sürekli hareket halindeki bir kadındı. Pucci'nin yeni İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonu tam olarak şöyle: her durum için kolay ve sofistike parçalar.