Milano Moda Haftası: Hogan Sonbahar-Kış 2024-25 Koleksiyonu

Hogan, rahat şıklığın yeni bir ifadesiyle kendini yeniden tanımlıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Şubat 2024
Milano Moda Haftası: Hogan Sonbahar-Kış 2024-25 Koleksiyonu

Sonbahar/Kış 2024-25, Hogan’ın küresel bir modern yaşam tarzı markasına doğru heyecan verici genişlemesini işaret ediyor. Sezonun ikonik Hogan sneaker yelpazesi, çeşitlendi, yeniden tasarlandı, geliştirildi. Şimdi hazır giyim koleksiyonu, yeni çanta tasarımları ve en kaliteli kumaş ve derilerin lüks prizmasıyla tasarlanan karakter odaklı, şehir tarzı kültür için odak noktası haline geliyor.Çağdaş Hogan dönemi, genç Milano'nun enerjisini ve ruhunu doğrudan markanın kalbine taşırken, marka zarafetin saygısızlıkla buluştuğu sokaklara taşıyor. Hogan, hazır giyim ve yeniden tasarlanmış arketiplerden oluşan bir gardırop üzerine inşa edilen rahat şıklığın yeni bir ifadesiyle kendini yeniden tanımlıyor.
 

Hogan koleksiyon ilhamını zengin arşivinin yanı sıra, markanın doğum yeri ve yılı olan 1986'dan alıyor. Geleceği yaratmak için geçmişi bugünle birleştiren Hogan, Milano'nun daha geniş kültürel dirilişini ve eşit ölçüde dinamizm, çabasız ve zamansız stil ile tanımlanan bir 'şimdi' duygusunu somutlaştırıyor. Koleksiyon, Hogan’ın Milano’yu ve insanlarını kutlama niteliği taşırken aynı zamanda sneaker, çanta tasarımları ve hazır giyim detaylarına zaman ve yer duygusu getiren yeni 'adres' - Via Monte Napoleone, 5, logosuna yansıyor.

Milano Moda Haftası kapsamında gerçekleşen HOGAN Sonbahar Kış 2024/25 koleksiyon sunumu

KOLEKSİYONUN ÖNE ÇIKANLARI

Milano'nun ikonik dokusu ve renk paleti - terrazzo, mermer, beton ve endüstriyel metal - en iyi kaşmir, işlenmemiş yün, nappa deri ve çift bükümlü duş tutmayan pamuk kullanılarak lüks hale getirilmiş hazır giyim ve sokak tarzı arketiplerine yerleştirilmiştir. Sneaker, hazır giyim ve çantalar, hem aerodinamik hem de şehvetli total görünüm siluetleri yaratmak için bir araya geliyor.

İkonik Hogan sneaker yelpazesi çeşitlendirildi, yeniden tasarlandı ve geliştirildi. Öne çıkan tasarımlar arasında, hem görünümüzü hem size sizi şehir silüetinde daha yükseğe taşıyan arketip tenis ayakkabısının modernize edilmiş ve ultra platformlu bir versiyonu olan The Hogan Skyscraper - Hogan’ın doğum yılındaki popüler koşucuların modern bir yorumu olan The Hogan 86er; vintage çekicilik için ince bir şekilde yuvarlandı ve Hogan Hi-Fi - teknik süslemeleri, ikonik 'Büyük H' motifi ve ultra-platformlu tabanıyla 80'lerin spor ikonografisine selam gönderen tasarlanmış bir sneaker.

Milano Moda Haftası kapsamında gerçekleşen HOGAN Sonbahar Kış 2024/25 koleksiyon sunumu

Hogan FW24 koleksiyonu çanta tasarımları, markanın arşivindeki The Script Bag'in yenilenen yorumunu içeriyor. Modern abartılı oranlarda, imza niteliğindeki H-dikiş detaylarıyla işlenen, hem mini hem de maksi boyutlarda esnek derilerle sunulan çanta, aynı zamanda ham dokunsallık için pamuk hissi veren kanvas ve yeni 'adres' logolu unisex XL tote çanta olarak da koleksiyonda yerini alıyor.

Geçmişin yeniden yorumlanan ikon tasarımlarının yanı sıra, süper hafif, yumuşak, 'puffy' Nappa deriden yeni silüetler koleksiyonda öne çıkıyor. 80'lerin klasik 'boot bag'inin yanı sıra 'cushion-cornetto' çanta, bitter çikolata ve kapuçinodan oluşan zengin bir palette sunuluyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.