MIU MIU'DAN KAPSÜL KOLEKSİYON: "FAMOUS CATS"

The Simpsons'dan The Snowball’a, Alice In Wonderland'den Cheshire Cat'e animasyon tarihinin kedileri Miu Miu yeni “Little Cats” koleksiyonuyla yeniden karşımızda.

Uzun zamandır Miu Miu’nun mirasının bir parçası olan oyuncu kedi, hazır giyim ve aksesuarlardan inci ve kristal işlemeli mücevherlere kadar her şeyde kendine yer buluyor.

 Elle Fanning, animasyon tarihinin en ünlü kedi karakterlerinin yer aldığı “Minik kedili” kapsül koleksiyondaki shetland yünlü kazaklar ile kamera karşısına geçti.

 Koleksiyon, Disney yapımı The AristoCats (Aristokrat Kediler - 1970) filminden oyuncu ve şirin kedi Marie ile yine Disney yapımı Alice in Wonderland (Alice Harikalar Diyarında - 1951) filminden Alice’in çok sevdiği kedisi Dinah gibi ikonik hikayelerin ünlü kedilerini kutluyor. The Simpsons ailesinin (1990) ilk kedisi Snowball’un yerini alan Snowball II adlı kedi de koleksiyonu tamamlıyor.
Koleksiyon, Disney yapımı The AristoCats (Aristokrat Kediler - 1970) filminden oyuncu ve şirin kedi Marie ile yine Disney yapımı Alice in Wonderland (Alice Harikalar Diyarında - 1951) filminden Alice’in çok sevdiği kedisi Dinah gibi ikonik hikayelerin ünlü kedilerini kutluyor. The Simpsons ailesinin (1990) ilk kedisi Snowball’un yerini alan Snowball II adlı kedi de koleksiyonu tamamlıyor.“Minik kedili” kapsül koleksiyonda yer alan Shetland yünlü kazaklar, mor, sarı ve yeşil renk seçenekleriyle 2018 Kasım ayı itibariyle seçili Miu Miu mağazalarında satışta..