MODA VE İNOVASYON

Minimal ve güçlü yaklaşımı odağımıza aldık. Başrolde ise Yasemin Özilhan ve Samsung Galaxy Z Flip var. Gücünü yalınlıktan alan sezonun hit parçaları ise ilham panosunu tamamlıyor.

Güçlü bir duruşu, sakin bir yanı var. Çekimin moda editörlüğünü üstlenen Oğuz’un ve kadrajın arkasına geçen Mert’in minimal bakış açısıyla bütünleşiyor. Aynı zamanda oldukça rahat. Çekim günü biraz David Bowie’nin “Heroes”u biraz da Ezhel’in “Felaket”i eşliğinde ritme ayak uyduruyor. Yasemin Özilhan netliği seviyor. Sayfalardaki moda çekiminin çıkış noktası teknoloji yardımıyla sadeleşen hayatlarımız. Hayata multifonksiyonel bir açıdan baksak da Galaxy Z Flip her şeyi yoluna sokmasını biliyor. Çünkü yaşamımızı kolaylaştırmak için tasarlanan bir ürün. Füturistik tasarımla uygulamalara ve hayata daha geniş bir yaklaşımdan bakabiliyoruz.

Samsung’un Yasemin Özilhan’la gittiği bu iş birliği aslında her ikisinin modaya, teknolojiye ve genel olarak hayata bakış açılarıyla tamamıyla uyum içinde. “Sadeliğe ve zarafete bayılırım” diyor Yasemin Özilhan. “Bu yüzden kendimi Samsung’a ve Galaxy Z Flip’e oldukça yakın hissettim. Yasemin de detayları seviyor, Galaxy Z Flip de. Zira giyinmeyi sevenler daima göz alıcı bir detayla son noktayı koymaya bayılır. Biz de oyunu kurallarına göre oynadık.