MODAYA GEÇEN ÜNLÜLER

Sanatçılar artık tek bir alanla yetinmiyor, ellerinden de her iş geliyor!

Moda ve müzik dünyasını birbirinden farklı iki alanlar gibi algılasak da her yeni güne uyandığımızda ‘playlist'imizdeki isimlerin artık gardırobumuzda olacağını öğrenir olduk. Hatta artık müzik dünyasındaki isimlerin modaya dahil olması trend oldu bile diyebiliriz. Biz de son zamanlarda hem müzik hem moda dünyasında var olmak isteyen ünlülerimizi sizler için derledik.

Sam Smith'e muhteşem sesi yetmemiş olacak ki bir de muhteşem tasarımlarını bizlerle paylaşmak istemiş. Smith, Sonbahar&Kış Koleksiyonu için ünlü moda markası Balenciaga ile birlikte çalışıyor. Smith aynı zamanda çekimlerde modellik yaptı. Yok canım 10 parmağında 10 marifet mi?

Rihanna'nın kendi moda markasını çıkartacağını zaten biliyorduk. Ama anladığımız kadarıyla kendisi moda dünyası için o kadar hevesli ki, kendi markası çıkana kadar başka iş birliklerine de devam etmeden duramıyor! Şarkıcı ‘Stance Socks' ile çorap tasarlayacak. Evet yanlış duymadınız; çorap. İşte Rihanna'nın farkı da bu; her zaman orijinal olmak.

Taylor Swift de benim neyim eksik diye düşünmüş olacak ki, o da kendi koleksiyonunu çıkartmaya karar verdi. Koleksiyon, Heritage 66 Company iş birliği ile çıkacak. Koleksiyon, Çin'deki alışveriş sitelerinden birinde satılacak.

Akıllara düşen soru ise; Chanel albüm çıkarsa nasıl olurdu?

Etİketler