MON REVE FUNDAMENTALS 2021 İLE DOĞAYA SAYGI DURUŞU

İlhamı gibi adını da doğadan alan beş eşsiz koleksiyon...

Tasarımcı Betina Demişulam tarafından yaratılan Türk tasarım markası MON REVE FUNDAMENTALS2021 teması altında ilhamı gibi adını da doğadan alan beş eşsiz koleksiyon sunuyor. Her bir parçası el işçiliği ile üretilen tema; Air, Earth, Fire, Water ve Wind adlı beş ayrı koleksiyondan oluşuyor.

Air koleksiyonu, zarif inci ile güçlü oniks taşının uyumlu birlikteliği ile iki insan arasındaki aşkı simgeliyor. Gökyüzünün sınırlarını zorlayan etkileyici tasarımları ile koleksiyonda olumlu enerjisiyle beyaz ve her tarzla uyumlu siyah öne çıkıyor.

Mon Reve Fundamentals 2021 Air Koleksiyonu 

Earth koleksiyonu, ilhamını en temel, en dip duyguyla üretmekten ve doğmaktan alıyor. Mercan, red jasper ve karnelyan taşı ile bezeli zarif ve rafine tasarımlarda toprak tonları ve canlı kırmızılar göz dolduruyor.

Mon Reve Fundamentals 2021 Earth Koleksiyonu 

MON REVE’in imzası sayılan zincir ve charmlar Fire koleksiyonu’nda yer alıyor. Koleksiyondaki özgün charmlar, altın kaplama pirinç zincirlerle kullanılarak farklı stillere uyarlanabiliyor. Tasarımlardaki zincirler, kırılması gereken ön yargıları, başarmak için risk almayı ve denemekten korkmamayı simgeliyor. 

Mon Reve Fundamentals 2021 Fire Koleksiyonu

Water koleksiyonu saflık, dinginlik ve akışı simgeleyen Apetit taşının etkileyici kullanımı ile dikkat çekiyor. Koleksiyonda okyanusların her ton mavisi büyüleyici tasarımlarla sergileniyor.

Mon Reve Fundamentals 2021 Water Koleksiyonu

Wind koleksiyonu rüzgarın taşıdığı gücü tasarımlardaki yeşil ve mavi renkli taşların kuvvetli enerjisiyle yansıtıyor. Eski Mısır’da takı ve objelerde güç taşı olarak kullanılan malahit ve lapis’in yer aldığı parçalar koleksiyonda öne çıkıyor.

Mon Reve Fundamentals 2021 Wind Koleksiyonu

 Yeni sezonda farklı boyutlarda, farklı renk ve modellerdeki göz figürleri, hayatın gözlerimizle gördüğümüzden daha fazlası olduğunu ve kişisel bilgeliğimizdeki artışı sembolize ediyor. Cesur duruşuyla fark yaratan MON REVE tasarımlarında gücü simgeleyen kılıç ise her kadının içindeki savaşçı ruha vurgu yapıyor.

Etİketler