MUDO’DAN ‘ÇAK BİR BEŞLİK!’

MUDO'DAN ‘ÇAK BİR BEŞLİK!'

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Mart 2015
MUDO’DAN ‘ÇAK BİR BEŞLİK!’
Yeni sezon arayışlarımız çoktan başladı! Yeni, farklı ve enerji dolu parçaların peşindeyiz hepimiz! İşte o arayışımızda bize yardımcı olacak bir koleksiyon var artık hayatımızda: MUDO 2015'in ilk kapsül koleksiyonu, “High 5”...


Hande Çokrak imzalı Maid In Love işbirliği ile tasarlanan Maid In Love x Mudo FTS64 “High 5” koleksiyonu, giyimin ana parçalarının yanı sıra çanta ve şapka gibi aksesuarların da olduğu geniş bir yelpazede, her biri sınırlı sayıda üretilen 34 parçadan oluşuyor.


Unisex olarak kullanılan pembeye ilave olarak siyah/beyaz kombinasyonların öne çıktığı koleksiyonda, rahat kalıplar ve kolay giyilebilir modeller ile 80'lerin çılgın, enerjisi yüksek mutlu halini vurgulayan dijital baskılar dikkat çekiyor.


80'lerin eğlenceli tarzından ilham alan ve retro modern yaklaşımla pop kültürünü birleştiren bir hikaye sunan koleksiyonda, cinsiyetin, ırkın, rengin kimliğinizi belirlemediği, eğlenceli oyuncu ruhların, pozitif duyguların, dokunuşların ve anlamların herşeyden önemli olduğu bir dünya var.


Markanın tasarımcısı Hande Çokrak'ın, 1980'lerden yola çıkma nedeniyse, kendisinin Mudo ile tanışmasının bu yıllarda gerçekleşmesi!


Pop Pera'da, moda ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katılımıya, koleksiyonun ruhuna uygun eğlenceli bir lansman partisiyle tanıtılan parçalar, mağazalarda yerini aldı! Küçük bir hatırlatma: “High 5” her Mudo mağazasında yer almayacak. Ancak arzu ederseniz online satış mağazasından inceleyebilir ve ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.