Mutluluğun turuncusu

Hermès'te özel hediye seçenekleri

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Aralık 2012
Mutluluğun turuncusu
<#text>Bir Hermès paketini metrelerce öteden tanıyabilmemize olanak sağlayan o ikonik turuncunun nereden geldiğini hiç merak ettiniz mi? Mutlulukla özdeşleşen bu renk, aslında zorunluluktan doğmuş bir tercihin simgesi.


<#text>


<#text> İkinci Dünya Savaşı'na kadar bej renkli kutular kullanan marka, savaş sırasında bej renkli kağıt stoğunun bitmesi nedeniyle zor durumda kalıyor. Paket kağıdı üreten firma, stokta kalan turuncu kağıtları vermeyi öneriyor. Hermes de bu teklifi kabul edip, bir süre paketlemede bunları kullanıyor. Müşterilerinden gelen olumlu tepkiler sonucu, marka savaş sonrası da paketlerini değiştirmiyor ve ikonik turuncu kalıcı hale geliyor.


<#text>


<#text> Şu an Nişantaşı'ndaki Hermès mağazasında, sadece yılbaşına özel olarak beğeninize sunulan ürünler arasında dijital temalı kravatlar, enamel bilezikler, bol renkli ve baskılı eşarplar var. Hem bu ürünler, hem de markanın çok özel yılbaşı vitrini Abdi İpekçi Caddesi No.79'da sizi bekliyor.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.