NAKİSH YENİ KOLEKSİYONU İLE FARKLILIKLARIN HARMONİSİNE DAVET EDİYOR

Nakish, yeni koleksiyonu “Celebrating Harmony” ile hem cesur ve genç; hem de çok şık bir şekilde klasik.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 29 Mayıs 2023
NAKİSH YENİ KOLEKSİYONU İLE FARKLILIKLARIN HARMONİSİNE DAVET EDİYOR

Nakish, birbirinden ayrı hikayeleri olan ve kendilerini tamamen farklı şekillerde ifade eden kadınları aynı koleksiyonda birleştirme gücüne sahip olduğunu kanıtlarcasına alışılmışları, sınırları ve sezonları aşan bir koleksiyon sunuyor. 

Çok özel kumaşlar, couture seviyesinde dikiş teknikleri ve işlemelerle süsleniyor. Böylelikle son derece enerjik bir genç kızın, evliliğini kutlayan modern bir gelinin ve onun havalı arkadaşlarının ya da daha sakin stilleri tercih eden her yaştan kadının tercih edebileceği görünümler, Nakish dünyasında aynı anda yerini alıyor. Feminitenin bir formülden ibaret olmadığının bilincinde olan Nakish, farklılıklar harmonisiyle gelişiyor. Durmaksızın yenilenen dünyasında “şimdi”, geleneksel olanı güncelliyor. 

Kurulduğu günden bu yana “demi couture” anlayışıyla hazırlanan ürünler sunan Nakish atölyelerinde, bu yeni koleksiyon için de üst seviye dikiş ve işleme teknikleri kullanılarak hazır giyim bedenlerinde üretim yapılıyor. Tüm parçalar farklı kadın bedenlerine göre adeta heykel gibi yontuluyor. Bu modern davet gardırobu tam da bu sebeple son derece konforlu ürünlerden oluşuyor. İpek ve brokarın ağırlığıyla zenginleşen koleksiyon, geleneksel Türk el işlemelerinin en modern yorumlarını benzersiz bir şekilde ifade ediyor. 

Nakish, yeni koleksiyonu ile genç kadınlara, romantik kadınlara, hem “couture” hem hazır giyim tercihleriyle iyi giyinen kadınlara ve güçlü kadınlara hitap ediyor. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.