NEW YORK MODA HAFTASI'NIN PARLAYAN YILDIZLARI

Moda zirvesine doğru tırmanan 8 yeni tasarımcı…

New York Moda Haftası, Sonbahar/Kış 2021 sezonuna 14 Şubat, Sevgililer Günü sanal olarak başladı. Sosyal mesafeli moda haftalarının ikinci edisyonuna imza atan New York, tüm kısıtlalamalara rağmen bizi moda şöleninden mahrum bırakmadı. Tıpkı önceki sezon gibi dijital sunumlar, canlı yayınlanan defileler ve eksantrik koleksiyon videoları ile büyüleyen New York Moda Haftası, altı günlük bir etkinliğe imza atıyor. 

Birkaç hafta önce defileden ayrılan The Row gibi markaların yanı sıra Michael Kors ve Coach gibi markalar ise gösterimlerini önümüzdeki aylarda yapacaklarını duyurdular. Her sezon ‘büyük’ markaların defilelerini incelerken, bu sezon bir değişiklik yapıp yeni ve genç tasarımcıların koleksiyonlarına göz atmaya ne dersiniz? Önümüzdeki yılların parlayan yıldızları olacak bu tasarımcılar, inovatif vizyonları, sürdürülebilir yöntemleri, modeller konusunda çeşitlilikleri ve tasarımlarındaki mesajları ile dikkat çekiyorlar. Kanye West’ten Hailey Bieber’a kadar şimdiden birçok ünlünün favorisi olma yolunda ilerleyen yeni New York tasarımcıları, “Modada artık yenilik yok!” düşüncenizi değiştirmeye geliyor!

Gözlerimiz Marc Jacobs, Michael Kors ve Tory Burch gibi isimleri ararken, bakış açımızı yenilikler ile tazelemeye kararlıyız! New York Moda Haftasından farklı bir takvim izlemek isteyen bu isimlerin yeni koleksiyonlarını da elbet aynı heyecanla izleyeceğiz… Ancak modada yeni yaratıcıları görmek her zaman ilham verici olabiliyor! 

Bizi heyecanlandıran ve moda bir döngü halinde olsa da yaratıcılığın sınırı olmadığını kanıtlayan 8 yeni New York tasarımcısını görmek için fotogaleriye göz atabilirsiniz…