NEW YORK VE LONDRA’NIN İLK 5’i

Geride bıraktığımız New York ve Londra Moda Haftaları'ndan aklımızda kalanlar!

Moda Haftaları'nda şu anki durağımız Milano. New York ve Londra sonrası İtalya'da gelecek sezona yön verecek tasarımların notunu tutuyorken Londra ve New York'tan akılda kalanları gözden geçirelim mi?

İşte ilk durak New York'tan akılda kalanlar:

1- Oscar de la Renta'nın aramızdan ayrılışı sonrası, moda evinin kreatif direktörü pozisyonuna geçen Peter Copping, izleyenlerden tam not aldı. Bizim favorimizi yukarda görebilirsiniz.

2- Carolina Herrera'nın koleksiyonundaki volanlar ilk beşimizde! Bu ipek dalgaların , pastel mavilerle birleşince yarattığı etkiyle yaz mevsimine ışınlanmak istiyoruz.

3- Rag&Bone'un neon renkleri kullanış şekli de favorilerimizden. Neon renklerin, sonbahar-kş koleksiyonlarının vazgeçilmezlerinden koyu tonları yumuşatan detaylarda karşımıza çıkmasına bayıldık.

4- Kanye West'in Adidas'la olan işbirliğini merakla bekliyorduk. Sadece sneaker'la katkıda bulunduğu ‘Yeezy' koleksiyonu tasarım adına ne kadar beğenildi tartışılır ama ön sıradaki ikili etki Rihanna&Kim Kardashian, uzun süre hafızalarda kalmaya devam edecek.

5- Donna Karan bize beklediğimiz mesajı verdi ve top 5'imizde kendine güvenli bir yer edindi. Müjdemizi isteriz; ne şekilde bağlarsanız bağlayın ama kemerlerinizi asla bir kenara atmayın. Onlar, her sezon daha da güçlenerek geliyorlar!