NICOLAS GHESQUIERE FOTOĞRAFLARIYLA LOUIS VUITTON KAMPANYASI

Sonbahar Kış 2020 koleksiyonu, Kreatif Direktör Ghesquiere’in fotoğraf çekimi ile sunuluyor!

Louis Vuitton’un Sonbahar- Kış 2020 kampanyası için Kreatif Direktör Nicolas Ghesquiere, arkadaşlarını ve ailesini Paris’teki Quai Voltaire fotoğraf stüdyosuna davet etti. Kampanya çağdaş özgürlüğü ve her türlü cesarete açık olan saf kıyafet zevkini ifade ederken fotoğraflarda kendisine eşlik eden daimi ilham kaynakları arasında olan 20 ismi kendi özünde yansıtmak isteyen Nicolas Ghesquière aynı tutkuyu Maison’un ikonik çantaları Capucines, Twist, Pont 9 ve Dauphine‘ in eşlik ettiği stil varyasyonlarında da yansıtıyor. Lea Seydouz, Marina Fois, Noemie Merlant, Akon Changkou, Stacy Martin, Dina Asher-Smith, Lous ve Yakuza, Sora Choi gibi isimlerin yer aldığı kampanyayı Nicolas Ghesquiere’in bakış açısından görüyoruz. 

Louis Vuitton Sonbahar Kış 2020 Kampanyası (Louis Vuitton)

Kampanyada, “Since 1854’’ isimli yeni bir koleksiyon ile de tanışıyoruz. Değerli jakar üzerine moda evinin yaratıldığı yıla ithafen işlenen 1854 tarihi, Louis Vuitton’un ikonik Monogram çiçekleri arasına serpili olarak karşımıza çıkıyor. Louis Vuitton ruhunun zamansız parçalara serildiği Dauphine, Neverfull ve Petit Noé gibi parçalar, gardıropların vazgeçilmezleri arasında yerini almaya hazırlanıyor.

Louis Vuitton Sonbahar Kış 2020 Kampanyası (Louis Vuitton)

Fotoğrafları çalışmasının bir uzantısı olduğunu belirten Nicolas Ghesquière ‘‘Yaratıcı süreci sonuna kadar takip edip, koleksiyona bu şekilde son nokta koymanın ilginç olacağını düşündüm. Bu portre serisinde yer alan isimlerle aramda daha önce hissetmediğim yeni bağlantılar keşfettim. Ayrıca sezona ilişkin olan kreasyonlara zamansız bir yön verip, moda evinin farklı yönlerini bir araya getirip, yansıtmak istedim. Benim için koleksiyonu fotoğraflama hissi, koleksiyon üzerinde çalışırken paylaştığımız hissi yansıtma arzusundan geldi.’’ sözleriyle hislerini paylaşıyor.