NORMAILLOT X VICTORIA'S SECRET

Normaillot Spring/Summer 19 Koleksiyonundan öne çıkan parçalarını, 6 Mayıs itibariyle yaz boyunca victoriassecret.com’da özel olarak satışa sunarak sezonu etkisi altına almaya hazırlanıyor.

Türkiye’den ilk ve tek tasarımcı mayo markası olarak yer alan Normaillot, Spring/Summer 19 koleksiyonundan iddialı 18 parçasını Victoria’s Secret mayo kategorisi içerisinde dünya çapında moda tutkunları ile buluşturuyor.

Normaillot’un yeni koleksiyonunun esin kaynağı, dalmaçya ve leopar desenler, ışıltılı, pırıl pırıl kumaşlar ve ikonik Marilyn Monroe zamanlarının zarif kesimleri ve tasarımları ile feminen şeklini öne çıkaran, kendine güvenen kadın profilinin izlerinden oluşuyor. Normaillot, Spring/Summer 2019 koleksiyonundaki parçalar ile zamansız bir yolculuğa çıkarırken ikonik retro hareketin kalıcılığını da hissettiriyor.

Yaz boyunca Victoria’s Secret online satışta olacak Normaillot Spring/Summer 2019 koleksiyonundan parçalar, ışıltısıyla gözler önünde olmayı seven moda tutkunlarına ilham kaynağı oluyor.