OFF-WHITE SONBAHAR 2020 DEFİLESİNDE BİR İŞBİRLİĞİ VAR

En yeni Air Jordan tasarımları Off-White podyumunda!

Off-White’ın Sonbahar 2020 defilesinin finalini yapan Gigi Hadid, kocaman tül elbisesi ile izleyenleri kendine hayran bırakırken, koleksiyonun dikkat çeken parçaları arasında bir sneaker vardı! Geçtiğimiz Ocak ayında tasarladığı Nike Air Jordan ayakkabılarını defilesinde kullanan Virgil Abloh, yeni ‘Off-White x Air Jordan 4’ sneakerlları ile beğeni topladı.

Off-White Sonbahar Kış 2020 Defilesi (Getty Images)

Off-White Sonbahar Kış 2020 Defilesi (Getty Images)

Birçok modelin giydiği yeni sneakerlar, iki markanın da logolarını içeriyordu. Off-White ayakkabılarında görmeye alışkın olduğumuz etiketlerin yer aldığı sneakerlar, bej ve beyaz renklerde görülürken, koleksiyonun tül elbiseleri ve asimetrik kesimli takımları ile kontrast yaratıldı. Paris Moda Haftasında gerçekleşen defilenin yerini son dakika değiştiren Virgil Abloh, haberi, “Defile mekanını değiştirmek zorunda kaldık çünkü elbiselerin bazıları ilk mekanın kapısından sığmadı,” diyerek Instagram’dan paylaşmıştı. Kocaman tül elbiselerin yer aldığı koleksiyonu gördükten sonra bu değişimin sebebini anladık!

Off-White Sonbahar Kış 2020 Defilesi (Getty Images)

Couture koleksiyonlarında görebileceğiniz elbiseleri Sonbahar 2020 podyumuna çıkaran Abloh, kamuflaj desenli pantolonları ve keskin hatlı ceketleri ile oldukça çeşitli bir koleksiyon tasarladı. AccorHotels Arena’da gerçekleşen podyumun dekorasyonunda kullanılan yarıya kesilmiş arabalar, koleksiyonun asimetrik kesimli elbiselerine atıfta bulundu. 


.