OFF-WHITE SONBAHAR KIŞ 2021 DEFİLESİ

16 aylık bir aradan sonra Off-White fiziksel podyumlara, her zamanki alışılmışın dışında bakış açısıyla geri döndü!

16 aylık bir aradan sonra Off-White fiziksel podyuma geri döndü. Off-White şovunda tüm olağan özellikler vardı: podyumda ünlü arkadaşlar ve modeller (Bella Hadid, Candice Swanepoel, Honey Dijon, Alton Mason), canlı bir performans (bir dizi hit gerçekleştiren MIA'nın izniyle) ve tabii ki, çevrimiçi söylemlere ilham veren giysiler.

Virgil Abloh, Off-White'ın Sonbahar 2021 Hazır Giyim koleksiyonunun gösterimini gerçekleştirdi. “Eğlence Laboratuvarı” olarak adlandırılan açılış, bir kez daha Off-White'ın alışılmışın dışında moda bakış açısını; gösterinin seslerini küratörlüğünü yapan ironik bir sunucu ve DJ'in sözleriyle sergiledi. Unisex koleksiyonda, temel stilleri yeniden tasarlamaya yardımcı olan cesur renk seçimleriyle vurgulanan formlar ve rahat silüetler ile dikkat çekti. Abloh, her zamanki gibi, her zamanki endüstriyel detaylarını, çarpıcı markasına serpiştirdi. Giysilerin temaları, yeni şekiller ve stiller sunuyordu. Son zamanlarda olduğu gibi, kıyafetler daha olgun ve lüks bir bölgenin yörüngesinde dönüyordu ve bol miktarda iyi palto ve takım elbise vardı.


Açılışı kapatmak için dinamik bir performans sunmak için ve gösteriyi bitirmek için Virgil Abloh, M.I.A.'yı da davet etti. Off-White™'ın "Laboratory of Fun" Sonbahar 2021 Hazır Giyim koleksiyonuna foto galerimizden göz atın ve performansı izleyin.