OLIVIER ROUSTEING’İN İLK MODA ÇEKİMİ

Olivier Rousteing Balmain Sonbahar/Kış 2017-18 koleksiyonu için ilk defa moda fotoğrafçılığı yaptı.

24 yaşında Balmain’in kreatif direktörü olarak tarihe geçen yetenekli ve genç tasarımcı Olivier Rousteing başarılarına bir yenisini daha ekledi ve objektifi devraldı.

İlk defa moda fotoğrafçılığı yapmasına karşın tasarımcı çok iddialı bir giriş yapan Rousteing, bu kampanya çekimlerini büyüleyici Paris’e ithaf ettiğini söyledi.

Siyah-beyaz yapılan çekimlerde Balmain ordusu bir gece vakti Paris’i işgal ediyor. Balmain ordusu ise; Lara Stone, Natasha Poly, Grace Bol, Aleyna Fitzgerald, Alexina Graham, Valeri Kaufman, Presley Garber, Ton Heukels, Jön Kortagarena ve Marion Teixeira gibi modellerden oluşuyor.
Muhteşem fotoğrafların sahibi, kampanyayı kendisinin fotoğraflama kararı ile bu planı kendisinin söylediğini belirtti. Kendisini çok iyi ifade ettiğini açıklayan Toustein, sosyal medya ile doğrudan iletişime geçebilmeyi sevdiğini ve ne yarattığını merak edenlere bu sayede doğru şekilde ulaşabildiğini söylüyor.Başarılı tasarımcının siyah beyaz çekimi çok beğenildi. Eminiz ki bu onun son çekimi olmayacak..