“ONLINE ALIŞVERİŞE BAYILIYORUM!”

"ONLINE ALIŞVERİŞE BAYILIYORUM!"

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Mayıs 2014
“ONLINE ALIŞVERİŞE BAYILIYORUM!”
<#text>Mango Türkiye Görsel Müdürü Yeşim Demir'le Suzan YURDACAN'ın yaptığı söyleşinin alışveriş çılgınlığı ile sonuna geliyoruz...


<#text>


<#text> ELLE: Çantada tercihiniz hangisi?
Y.D.:
<#text> Özellikle tercihim bir marka yok ama kare form, küçük çantaları seviyorum. Büyük boy çantalar dipsiz kuyu gibi, her şeyi alıyor ama aradığınızı zamanında bulamıyorsunuz.


<#text>


<#text> ELLE: Neye takıntılısınız?
Y.D.:
<#text> Takıntılı olduğumu söyleyemem ama vücudumu iyi tanıyorum ve kendime neyin yakıştığını yıllar içinde öğrendim. Moda trendlerine gözlerim kapalı, mümkün olduğunca trendlerden uzak alışveriş yaparım ancak “asla, asla deme” sözünü de unutmamak lazım.~ ELLE: Kararsız günlerde hangi kıyafet imdadınıza yetişir?
Y.D.:
<#text> Siyah jean pantolon, beyaz tişört ve üstüne mevsimine göre mont diyebilirim.


<#text>


<#text> ELLE: Nasıl ve nerelerden alışveriş yaparsınız?
Y.D.:
<#text> Online alışverişe bayılıyorum! En çok Farfetch, Yoox, Mytheresa, Ebay, Luisaviaroma, Ln-cc'den alışveriş yapıyorum. Sadece doğru beden (veya ayakkabı numarası) açısından biraz riskli, kötü sürprizler olabiliyor! O yüzden artık pek yapmamaya çalışıyorum. Beymen hayat kurtarıcı! Çalıştığım firmanın dünyanın en büyük tekstil devlerinden olmasının avantajlarını da yaşıyorum. Zaman zaman gittiğim ülkelerde alışverişimin bir kısmını, keşfettiğim vintage mağazalardan yapıyorum. Yerel tasarımcıların butiklerinde stilime uygun parçalar bulursam satın alıyorum.


<#text>
Suzan YURDACAN
Fotoğraflar: Merve AĞAZAT

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.