ONLINE GELİN BUKETİ

Evlilik hazırlıkları yaparken, gelin buketinizi online almaya ne dersiniz?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Ocak 2014
ONLINE GELİN BUKETİ<#text>


<#text>

Önce son derece romantik bir evlenme teklifi gelir... Onun ardından mutlu ve neşeyle dolu bir dönem. Ama iş düğün hazırlıklarına gelince, stres ve gerilim başlar! Herşeyi zamanında yetiştirmek, davetlileri, mekanı, gelinliği organize etmek ve unutulmaması gereken küçük ama önemli detayların peşinde koşmak! 

<#text>

İşte Türkiye'nin en kapsamlı gelin buketi sitesi gelinbuket.com burada giriyor devreye. 13 Ocak 2014'de yayın hayatına başlayan websitesi'nde farklı gelin buketi çeşitleri bulmak mümkün. 

<#text>

Eğer ‘benim hayalimdeki buket bu değil!' derseniz, kişiye özel tasarımlar da yaptıklarını hatırlatalım. Geniş ürün yelpazeleri, nedime çiçekleri, gelin taçları, anı defterleri, gelin maskeleri, gelin arabası çiçekleri, gelin konvoyu çiçekleri, gelin şemsiyeleri, takı kurdelası gibi bir çok çeşidi kapsıyor. Dahası 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde biri arkadaşlarınıza atmanız diğeri de hatıra olarak saklamanız için 2 buketi hediye ediyorlar. Ayrıca kargo ücreti de almıyorlar.

<#text>

www.gelinbuket.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde tüketicilerin yaşadığı güvenlik endişesini en aza indirgeyen gelinbuket.com, bu noktada kişilerin bilgi güvenliğine son derece özen gösteriyor. Site üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartı bilgileri yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılıyor ve veri tabanında kayıtlı tutulmuyor ayrıca Sürat Kargo ile hızlı ve kapıda ödeme seçeneğide sunuyor.

<#text>

www.gelinbuket.com sitesinde yer alan buketlerin tamamı gelinbuket.com ekibinin kendi tasarladığı özel modeller. İletişimin son derece önemli olduğuna inanan gelinbuket.com ekibi, sosyal medyayı da aktif şekilde kullanarak müşterilerine en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hedefliyor. Gelinbuket.com ekibi düzenlediği çeşitli kampanyalarla amaçlarının tüketicilere “kaliteli ürünleri uygun fiyata” sunmak olduğunu vurguluyor.

<#text>

www.gelinbuket.com

<#text>

Tel: 0 212 522 67 62


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.