ÖZGÜN TASARIMLI PORTFÖYLER

ÖZGÜN TASARIMLI PORTFÖYLER

Farklı ve en önemlisi özgün tasarımları seviyor, sevmekle kalmıyor peşine düşüyoruz. İşte ‘Kisses to Misses' adlı çanta serisini de böyle bir arayış esnasında keşfettik! Arkasındaki hikayeyi de öğrenince çok daha fazla sevdik!

Kisses to Misses serisi ‘Third' adlı markanın yeni koleksiyonu. Third'ü yaratan isimse 2009 yılında Antwerp Moda Akademisi'nden mezun olduktan sonra, ailesinin üçüncü çocuğu olmasından yola çıkarak markasının ismini THIRD, yani ‘üçüncü' koyan Tuğçe Özocak...

Tuğçe'nin uzmanlık alanı desen tasarımları. Akademide de bu yeteneğine ağırlık veren genç tasarımcı, 2013'ten bu yana kendi desenlerinin yer aldığı parçalar hazırlıyor. Bu kış için de romantik ve espirili bir çanta serisi hazırlamış.

Tuğçe Özocak'ın esin kaynakları arasında çıktığı seyahatler, o seyahatlerde çektiği fotoğraflar ve sonbaharın bütün öğeleri yer alıyor. Bunların toplamıysa, hepsi ‘benim olmalı' dedirten son derece keyifli bir clutch koleksiyonu olarak dönüyor bizlere...

Biz burada sadece bir modeline yer verdik ancak siz farklı modellerini incelemek için Mehtap Elaidi Showroom'unu veya www.collektif.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Marka çok yakında www.thirdesign.com adıyla kendi web sitesinden de satış yapacak!