PANDORA İLE GÜNEŞİ YAKALA

Pandora bu yaz, güneşi sevenler ve kendini ifade edebilmenin sınırsızlığını kutlamak isteyenler için Pandora Moments ve Pandora ME koleksiyonlarına yepyeni mücevherler ekledi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Haziran 2023
PANDORA İLE GÜNEŞİ YAKALA

Doğadan ve yaza dair birçok sembolden ilham alan yeni mücevherleri ile Pandora, yazı kucaklamaya hazır. Pandora Moments, altın mevsimi tanımlamak ve ilham vermek için tasarlanmış kişisel sembolleri koleksiyona dahil ederek büyüyor. Pandora ME koleksiyonu ise yine her zamanki gibi çok yaratıcı ve özgür… Eşsiz stilleri denemeye davet eden yeni mücevherlerle güneşin parıltısının altında kendinizi dilediğiniz gibi ifade edebilirsiniz.Mevsimin yeni sembolleri

Pandora Moments bu sezon, yazın özünü temsil eden sembollerle enerji ve mistisizm dolu. İlhamını gökyüzünden ve hayvanlardan alan koleksiyonda birbirinden özel tasarımlar stilinize yepyeni bir dokunuş katacak.

Güneş ve ay sembolleri, 14 ayar altın kaplama ve 925 ayar gümüşten bağlantılı charm formunda hazırlanarak pozitifliğin, ışığın ve umudun ışıltısını yansıtıyor. Zıtlıkların eşleştirilmesi koleksiyonun yeni, bir arada kullanılabilen yüzüklerinde de yer alıyor. 14 ayar altın kaplama yükselen yarım güneş motifli yüzük, üzerinde hilal ay motifi bulunan 925 ayar gümüş yüzükle birlikte kullanıldığında bir bütün gibi birbirini tamamlıyor. Son derece anlamlı ve güçlü bu semboller, birlikte ya da ayrı ayrı kullanılabiliyor.Doğal dünyanın koruyucusu olarak güçlü bir sembol olan Sallantılı Yeni Arı Charm, geometrik kesime sahip laboratuvar yapımı sarı kristallerle şekillendirildi ve gövdesi özenle elde siyaha boyanarak tamamlandı. Birbirinin içine geçirilerek kusursuz bir işçilikle tasarlanan Dönüşüm Kelebeği Sallantılı Charm ise dönen çatallarla yerinde tutulan gölgeli mavi Murano cam kanatlarla detaylandırıldı. Yeniden doğuşu ve yenilenmeyi temsil eden bu charm, önümüzdeki mevsim için bir umut hissi veriyor. Yeni koleksiyon için ayrıca, yeni bir doku ve tuval sunan cesur mavi renkli deri bileklik de tasarlandı.


Tasarımda yüksek işçilik

Farklı teknik ve malzemelerin bir arada kullanıldığı yeni Pandora Moments koleksiyonuna ait mücevherler, laboratuvar üretimi taşlar ve renk değiştirebilen mineler gibi her detayında yüksek işçilik barındıran göz alıcı sonuçlar sunuyor.

Ayrıca, attığı her adımda geleceği de düşünen Pandora, yeni mücevherlerin üretiminin her aşamasında sürdürülebilirlik taahhüdünü göz önünde bulunduruyo. Tüm taşların laboratuvar üretimi olması da bunun en iyi örneklerinden.Her Pandora mücevheri, yetenekli zanaatkarlar tarafından elde tamamlanıyor ve eşsiz birer zanaatkarlık eserine dönüşüyor. Her mücevher, ortalama yaklaşık 25 zanaatkarın elinden geçiyor.


Stil ile hikaye anlatımı

Yazın bir diğer koleksiyonu Pandora ME ise mevsimin enerjisini kusursuz bir şekilde yansıtıyor. Antik çağların güçlü tılsımlarından esinlenerek tasarlanan yeni koleksiyon koruma, şans ve umudu temsil ediyor.


Kendi anlamını taşıyan Pandora ME charm’ları ile yaratıcılığınızı öne çıkarmaya devam edebilirsiniz. Motivasyonun sembolü yeni çarpıcı Pusula Madalyonu, meydan okumayı ve kişinin gerçek benliğini bulmasını temsil ediyor. Kesik köşeli dikdörtgen şeklindeki Pandora ME Tarot Kartı Madalyonu ise şans getirmesi için tasarlandı. Bu özel tasarım, geleneksel olarak bir destede bulunmayan üç sembolden oluşuyor; etkileyici bir mor göz, at nalı ve yonca.

Yeni Pandora ME mücevherleriyle ister kelebek gibi sembollerle özgürlüğünüzü keşfedin, ister hilalin ışıltısıyla bilgelik ve güç yayın. Pandora ME Sallantılı Charm’lar, iç benliğin yönlerini temsil ediyor. Yeni renkler, tasarım öğeleri ve metal kaplamalarla yeni işçilik teknikleri keşfeden Pandora ME koleksiyonunda Pavé İki Renkli Yüzükler artık iki yeni renk seçeneğine sahip: gümüş üzerine beyaz mine ve 14 ayar altın kaplama üzerine mavi mine. Pavé Link Küpeler ise 14 ayar pembe altın kaplamayla sunuluyor. Yeni Pandora ME koleksiyonuyla kendinizi en iyi şekilde ifade etmek için mücevherleri birlikte kullanın, dilediğiniz gibi karıştırın ve stilinizi oluşturun.

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.