PANDORA'NIN IŞILDAYAN KOLEKSİYONU

Pandora Shine koleksiyonu 18K altın kaplama saf gümüş mücevherlerden oluşuyor.

Yeni ve çarpıcı mücevherlerden oluşan Pandora Shine Koleksiyonu, doğadan ve güneşin göz kamaştırıcı parıltılarından ilham alıyor.

Pandora Shine koleksiyonunda, ikonik Pandora tasarımlarının yanısıra Bal Arısı ve Gün Işığı serileri dikkat çekiyor.

Bal Arısı serisi; balın canlı ve parlak renginden, bal arısından ve bal peteğinin geometrik şekillerinden ilham alarak tasarlandı. Gücü simgeleyen arı figürü ve bal petekleri; parlak bal tonları, siyah mineli çizgiler ve kübik zirkon taşlar charmlar, küpeler, yüzükler ve kolye uçları ve chokerlarla bütünleşiyor.Zorlukların üstesinden gelerek, hayatı keyifli bir hale getiren modern kadınları simgeleyen bal arısının sofistike ve canlı ışıltısı, belirgin çizgiler ve bal peteği şekilleri, Bal Arısı koleksiyonundaki zarif mücevherlere ilham veriyor.Pandora Shine koleksiyonundaki Gün Işığı serisi,bahardan ve etrafımızı aydınlatan muhteşem güneş ışığı süzmelerinden ilham alarak tasarlandı.
Altın sarısı ve turuncu tonları, koleksiyondaki el işçiliğiyle üretilmiş detayları muhteşem şekilde tamamlıyor. Kolye, kolye ucu, yüzük ve charmlar güneş motifleriyle ışıldıyor.Pandora Shine koleksiyonu, ikonik Pandora tasarımlarıyla birleşerek özgün ve ışıl ışıl bir stil oluşturuyor.
.