PHARREL WILLIAMS VE TIFFANY & CO. BİR ARAYA GELİYOR

Williams’ın moda dünyasındaki etkisi devam ediyor…

Kenzo’nun Sonbahar 2022 defilesine katılan Pharrell Williams, taşlı güneş gözlüğü ile moda haftası fotoğraflarına damgasını vurdu. Mücevher markası Tiffany & Co. ile iş birliğinin sinyallerini veren Williams,  güneş gözlükleri için, “Bunlar Tiffany ile yapacağımız şeylerin ilki” dedi. 


Tiffany ile bir iş birliğinden çok partnerlik planladıklarını söyleyen Williams, Women’s Wear Daily’e, “Şu an her şeyi anlatamam. Çok fazla detaya girmek istemiyorum çünkü bugün burada Nigo’yu kutuyoruz” diyerek Japon sokak giyim gurusu Nigo’nun ilk Kenzo koleksiyonundan bahsetti. 


Daha önce de 2008’de Louis Vuitton ile bir mücevher koleksiyonu için bir araya gelen Pharrell Williams, aynı zamanda Chanel’in marka elçilerinden biri. Son zamanlarda iş birlikleri ve projeleri ile gündemde olan Tiffany & Co., kısa bir süre önce Supreme ile sürpriz bir koleksiyon çıkarmıştı. 

Williams ile partnerliğin önümüzdeki sene duyurulacağını Instagram hesabından açıklayan Tiffany & Co. Ürün ve İletişim Başkan Yardımcısı Alexandre Arnault, daha önce de Beyonce ve Jay-Z, Blackpink solisti Rosé, Tracee Ellis Ross ve Anya Taylor ile çalışmıştı.