PLAJDA SALINMAYA HAZIRIZ

PLAJDA SALINMAYA HAZIRIZ

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 22 Nisan 2015
PLAJDA SALINMAYA HAZIRIZ
Avustralyalı tasarımcı Camilla Franks, markasının yeni koleksiyonunu tanıtmak için Vakko Zorlu'daydı. Vakko'nun plaj markalarını bünyesinde bulundurduğu Mare serisine katılan Camilla, yazın en canlı renklerini en rahat parçalarla buluşturuyor.

Markanın alametifarikası kaftanlar ve tunikler, plaj sonrası katılacağınız partiler ya da yemekler için kıyafet değiştirme stresini yok eden cinsten. Güneşten ısınan teninizi canlı renkleriyle ferahlatan Camilla, etnik detayları ve bohem tarzıyla festivaller için de harika seçeneklere sahip.

Vietnam'ın doğa ile iç içe olan kültüründen esinlenerek oluşturulan yeni koleksiyonun detaylarına gelince: Etnik desenler, taş işlemeler, püskül detaylarla kabile hayatının ruhunu ve renklerini yansıtıyor. “Moda ve doğa birbirine ayrılmaz bir bütünlükle bağlıdır” mottosundan yola çıktığını söyleyen Camilla Franks; tasarımlarında gökkuşağından, yağmur ormanlarından, doğanın vahşi güzelliği ve sonsuz çeşitliliğinden ilham aldığını ekliyor.

Desenli kaftanlar, rengarenk elbiseler ve üstler, şortlar, bikini ve mayolar, şallar, takılar ve clutch'lardan oluşan koleksiyon plaj sezonuna hazır, ya siz?

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.