PRADA SONBAHAR/KIŞ 2022-23 ERKEK KOLEKSİYONU

Hollywood yıldızları, Prada podyumunda!

Miuccia Prada ve Raf Simons, Fondazione Prada'yı AMO Mimarlık ile Prada'nın Sonbahar/Kış 2022 erkek koleksiyonunun sergilenmesi için bir sahne olarak yeniden tasarladı. “Body of Work” olarak adlandırılan sezonluk dizi, “gerçekliğin aynaları olarak tiyatro ve sinemayı” araştırıyor.

“İş, bir gerçeklik halidir - yaşamın hayati bir bileşenidir. Moda şovunun idealize edilmiş, hayal edilmiş estetik diline doğru, bir gerçeklik kesintiye uğrar.”

Oyuncular, gerçekliğin yorumlayıcıları oldu ve tasvirleri aracılığıyla gerçeği yansıtmak için kullanıldı. Oyuncu kadrosunda dünyaca ünlü 10 Hollywood yıldızı yer aldı; Thomas Brodie-Sangster, Asa Butterfield, Jeff Goldblum, Damson Idris, Kyle MacLachlan, Tom Mercier, Jaden Michael, Louis Partridge, Ashton Sanders ve Filippo Scotti. Gerçek adamlar, tanınmış figürler, gerçekliğin yeni bir yüzünü keşfediyorlar.

Gündelik gerçeklik değerleniyor, onun göstergeleri ve gösterenleri gelişmiş zarafet ile değiştiriliyor. Bu etkileşim yoluyla, insan çabasına bir değer veriliyor. Algılanan istihdam üniformaları yeni bir önem kazanıyor.

Deri ve ipek teknolojisinde işlenmiş pragmatik giysilerle, zarafet ve incelik sayesinde, tek tip olma duygusu FW22 koleksiyonuna öncülük ediyor. Terzilik, triko, bomber ceket ve parkaların tasarımını geliştirerek önemli bir hava katıyor. Tanımlanmış şekil ve form aracılığıyla, gururlu bir yapının modernizminin ifadesi için eşyalar resmileştiriliyor. Vurgulanan omuz ve bel hatları ve metodik üretim, üniformanın yükselişini sürdürüyor.