PRADA X ADIDAS

İşbirliklerini sürdüren Prada ve Adidas yeni bir Superstar sneaker yorumu ile karşımızda!

Prada ve Adidas Originals zamansız ve sonsuz klasikliği aşılarken aynı zamanda şimdiye uygun olan Superstar sneakarlarını bu partnerliğin ilk iifadesi olan lüks ve modanın buluşmasını yenileyerek sunuyor. İkonik Superstar stili üç yeni renkte: monokromatik siyah, beyaz ve siyah ve gümüş ve beyaz olarak görülüyor. Yeni bir dönem için, yeni bir bakış açısında. 

Prada for Adidas (Prada)

Prada ve Adidas arasındaki devam eden işbirliği iki markanın paylaştığı değerleri vurguluyor: partnerlik, mirasa doğuştan saygı ve spora tutku. Dünyaca bilinen iki farklı markanın buluşması üstünlüğe olan bağlılık ve görüşler ile güçleniyor. Prada’nın Superstar yorumunun kalbinde Prada’nın ayakkabı ustaları tarafından sürdürülen el işçiliği yer alıyor. Prada, lüks inancı ile yüksek performanslı spor giyimin dilini, her zaman kendi başına benzersiz ve çığır açan bir ayakkabı tarzında birleştiriyor. 

İlk olarak 1969 yılında yaratıklan Adidas Originals Superstar sneakerının modern ve cinsiyetsiz tasarımı tamamen deri bir yorum ile güncelleniyor. Dünya çapında kalite belirtisi olan ‘Made in Italy’ yazısı ile kökenlerinin altını çizen yeni Superstar sneakerı hem Prada hem de Adidas Originals yazılarını taşıyor. Superstar’ın temel karakteri değişmiyor, sneaker hala bir stil ikonu, yeniden tasarlanmasına gerek duyulmadan sadece yeniden değerlendirilen zamansız bir parça olarak korunuyor. 

Prada for Adidas (Prada)

Her şeyin üzerinde el işçiliği ve zanaatin önemi işbirliğinin kampanyasında da vurgulanıyor. Prada Superstar’ın yaratıcı sürecini fantastik ve sürreal bir şekilde yeniden hayal eden kampanyada minyatür kreasyonlar ile Prada’nın Le Marche bölgesindeki üretim alanları yaratılıyor. İşbirliğindeki tüm tasarımların yapım aşamasını izleyebilen seyirciler, Superstar’ın yapım aşamasındaki son dokunuşlara dahil oluyor. Burada süper ölçekte olan Superstar sneakerı, boyutlar ve ölçekler ile oynayarak sneakerın en belirgin detaylarını ortaya çıkarıyor: üç çizgi, yonca sembolü, kauçuk kabuk formundaki burun ve eklenen Prada ve Adidas Originals logoları. 

8 Eylül’de satışa sunulacak olan Prada ve Adidas Originals Superstar sneakerlarını, Prada mağazalarında, internet sitesinde ve Adidas internet sitesinde görebilirsiniz. 

Prada for Adidas (Prada)

Prada ve Adidas'ın ortaklığı gelişecek ve yükselecek. Bu işbirliğinin bir sonraki yönü, hem Prada hem de Adidas'ın spor arenasına olan karşılıklı sevgisinin ve coşkulu katılımının bir ifadesi olan America's Cup. Spordaki en eski kupa olan America’s Cup aynı zamanda uluslararası yelken yarışlarının en prestijlisi.1997’de Luna Rossa yelken takımının kurulmasıyla uzun bir süredir katıldığı America’s Cup’a katılan Prada, şimdi ise Adidas ile işbirliği ile öne çıkıyor. Şimdi, spor yeniliklerinin öncüsü olan ve hassas teknoloji ile dikkat çeken Adidas ile bir araya gelen Prada, spor ustalığının mirasını kutlayacak. 

Etİketler