PRADA MAĞAZALARI EVİNİZDE!

Prada’nın sanal gerçeklik projesi ile dünyanın dört bir yanında alışveriş yapabilirsiniz!

Prada, sanal gerçeklik projesini evlerimize taşıyor. İlk başta mağaza içi müşteri deneyimini geliştirmek için yaratılan ‘Prada Sanal Gerçeklik’ projesi, şimdilerde sosyal izolasyona uyum sağlıyor. Birçok içerik ile dikkat çeken proje Youtube VR ve VEER gibi popüler platformlardan erişilebiliyor. Tokyo, New York, Los Angeles ve Venedik mağazalarının yanı sıra Fondazione Prada’nın sanal versiyonlarını sunan proje, alışveriş ve mağaza gezme özlemini çekenler için!

Prada Sanal Gerçeklik Projesi (Prada)

Sanal gerçeklik teknolojisi ile kullanıcılara İlkbahar 2020 koleksiyonlarını keşfetme fırsatı sunan Prada, aynı zamanda özel dikim koleksiyonları ve erkek defilelerinin yapım aşamasını tanıtıyor. 

Prada Sanal Gerçeklik Projesi (Prada)

Markanın yeni odak noktası olan inovasyon ve dijitalleşmeyi temsil eden sanal gerçeklik projesi, alıştığımız alışveriş deneyimlerini bir adım ileri taşıyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında müşteri deneyim idareciliği konusunda çalışan Sprinklr platformu ile bir işbirliği anlaşması yapan Prada, şirketlerindeki dijital kültürü ilerletmek istediklerini belirtmişti. 

Prada Sanal Gerçeklik Projesi (Prada)

Etİketler