PRONOVIAS HASTANELERDEKİ TÜM ÇALIŞANLARA GELİNLİK BAĞIŞLAYACAK

‘Kahramanlar Koleksiyonu’ dünyadaki tüm sağlık görevlilerine minneti temsil ediyor…

İspanyol gelinlik markası Pronovias Group, gelin olmak üzere olan hastane çalışanlarına gelinlik bağışlıyor. Corona virüs (COVID-19) pandemiği ile sağlık görevlilerinin morallerini yüksek tutmak hepimize düşen görevler arasında. Biz de tüm ülke olarak dün akşam sağlık çalışanlarımızı balkonlardan alkışlamıştık, bunu bugün akşam saat 21:00’da ve Cumartesi akşamı aynı saatte yapmayı unutmuyoruz!

Bu yılın başında gelinlik bağışlarını Çin’de başlatan Pronovias şimdiye kadar birçok Çinli hemşireye  ve doktora gelinlik armağan etti. Şimdi bu çalışmalarını dünya çapına yayan Pronovias, nişanlı olan tüm hastane çalışanlarına gelinlik bağışlayacak, bunların arasında; doktorlar, hemşireler, temizlik görevlileri ve kafeterya çalışanları da var. Pronovias’ın Artistik Direktörü Alessandra Rinaudo, sağlık çalışanlarına adadıkları koleksiyonun adını, “Kahramanlar Koleksiyonu” olarak adlandırıyor. Hastane görevlilerini, doktorları ve hemşireleri “Hastaları iyileştirme savaşlarında acımasız olan askerler,” olarak tanımlıyor. “Bu pandemiğin üstesinden gelmek için çalışan tüm kadınlara desteğimi gösterebilmek ve farkındalık yaratmak benim için büyük bir onur. Sevgi her şeyin üstesinden gelecek” diyen Rinaudo, #LoveConquersAll hashtagini paylaştı. 

Pronovias’ın CEO’su Amandine Ohayon ise, “Dünya çapındaki hastanelerde başka insanların hayatını kurtarmak için kendi hayatını riske atan tüm kahramanlara minnettarız. Gelinliklerimizi bu harika kadınlara bağışlamak, düğün günlerine mutluluk ve neşe getirmek ve onları en iyi şekilde hissettirmek için yapabileceğimiz en az şey,” diye ekledi. 

Hastanelerdeki tüm gelin olmak üzere olan ve pandemik krizinde görev yapan çalışanlar 31 Ağustos’a kadar ücretsiz gelinliklerini temin edebilecekler. Barcelona, Madrid, Sevilla, Roma, Milano, Paris, Lyon, Marseille, Lizbon, Londra, New York, Los Angeles, Miami, Houston ve Mexico şehirlerinde Pronovias’ın ‘Kahramanlar Koleksiyonu’ görülebilecek.