RACHEL ARAZ KİRESEPİ LE DÉFİLÉ’YE NASIL HAZIRLANDIĞINI ANLATTI

Ünlü influencer, Le Défilé’ye Kırmızının Tonlarıyla Hazırlandı.

Paris Moda Haftası’nın en büyüleyici ve ışıltılı organizasyonu olan L'Oréal Paris Le Défilé’de güzelliğiyle katılımcıları büyüleyen Rachel Araz Kiresepi, defileye ve KARL LAGERFELD lansmanına nasıl hazırlandığını sadece elle.com.tr’ye anlattı. 

Rachel Araz Kirespi

Anne olmaya hazırlanan ünlü marka danışmanı ve influencer; Le Défilé podyumunda çok ünlü isimler arasında yer alan ilk Türk kadını oldu. Güzelliğiyle katılımcıları kendine hayran bırakan Rachel’in en özel fotoğraflarıyla Paris’in her sene ilgiyle beklenen L’Oréal Paris Le Défilé bu yıl Musée La Monnaie’de gerçekleşti. Paris’in ikonik noktalarında mavi, beyaz, mor ve siyah kıyafetleriyle boy gösteren Rachel, göz alıcı makyajını jean’ler ve tulumlarla kombinledi.  

Rachel Araz Kirespi

Rachel makyajında; L’Oréal Paris’in özel koleksiyonunda yer alan KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris Far Paleti ve KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris Maskaranın yanı sıra Rouge Signature Ruj, Back to Bronze Bronzlaştırıcı, True Match Fondöten ve True Match Kapatıcı tercih etti. Işıl ışıl, taze ve pürüzsüz duran bir cilde oldukça önem veren Rachel, kusursuz yüz hatlarını kırmızı tonlarıyla ön plana çıkardı ve dudaklarında Rouge Signature Ruju eksik etmedi. 

Rachel Araz Kirespi

Rachel, elbiselerinde kendi stilini yansıtan feminen detaylarla modanın kalbi Paris’te gündüzden geceye zarif ve çekici bir görünüm elde etti. L'Oréal Paris Le Défilé’de Türk kadınını; Helen Mirren, Amber Heard, Eva Longoria, Andie MacDowell, Camila Cabello gibi ünlü isimler arasında başarıyla temsil etti. 

Rachel Araz Kirespi

Rachel, güzellik dünyasına yönelik yenilikleri ve trendleri de Paris’te bulunduğu sürece kendi sosyal hesaplarından an ve an paylaştı. Kadınlara uzun yıllardır buna değer olduklarını vurgulayan ve değişim yaratan L’Oréal Paris, üçüncüsü gerçekleşen ve güzellik dünyasının geleneksel buluşması sayılan Le Défilé’de;  dil, din, ırk, renk gözetmeksizin kadınları sadece kadın oldukları için kutladı. 

40 ülkede canlı yayınlanan haftaya, 32 ünlü isim ve 13 tasarımcı katıldı. L’Oréal Paris’in AMI, Atlein, Balmain, Cédric Charlier, Elie Saab, Etudes, Giambattista Valli, Karl Lagerfeld, Koche, Nicolas Lecourt Mansion, Olivier Theyskens ve Rokh gibi ikonik modaevleri ve yetenekli tasarımcılarla yaptığı işbirlikleri, bu yılki Le Défilé L’Oréal Paris’e damga vurdu.