RAG & BONE’UN DIY KAMPANYASI

Hailey Baldwin kampanyanın ilk katılımcısı!

Rag & Bone, DIY projesini yeniden çıkarıyor.

Hailey Baldwin’in yer aldığı kampanyanın ilk resimleri yayınlandı.

Baldwin’in yanı sıra Ashley Graham, Paris Jackson, Alek Wek, Bella Hadid ve Yuka Mannami gibi genç yeteneklerin yer alacağı kampanya şimdiden dikkat çekiyor.

Tüm yaratıcılığı ünlülere devreden markanın resimlerini de bu isimler kendileri çekti! Farklı formatlarda ve yerlerde çekilen DIY projesi bu Cuma online, mağazalar ve sosyal medyadan başlatılacak. 


İlk olarak 2011’de başlatılan proje, geleneksel kampanya fotoğraflarına yeni bir bakış açısı getiriyor. Markanın kendisinin kampanyayı planlaması yerine, Rag & Bone giyenlerin hissetiklerini ve perspektiflerini yansıtmayı hedefleyen DIY projesi ile özgün resimler ortaya çıkıyor. 

Rag & Bone’un kurucusu ve Kreatif Direktörü Marcus Wright bu kampanyayı, “DIY Projesi, Rag & Bone için en önemli iki şey olan, özgünlüğe ve otantikliğe önem vermek için tasarlandı. Böylesine büyüleyici bir insan grubunun kişisel stillerini kendi gözlerinden yansıttığını görmek harika birşey! DIY 2018 için çok güzel bir ekiple çalışıyoruz ama sadece bununla yetinmeyerek markamızın daha kapsayıcı ve kişiselleştirilebilir yapmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, şimdiki ve gelecekteki topluluğumuzun hikayemizin bir parçası olmasını istiyoruz,” diyerek açıkladı..