RAISA&VANESSA YENİ KOLEKSİYONU İLE TRENDYOL'DA

R&V ve Trendyol, beşinci kez bir araya geldi!

Trendyol.com ve Raisa&Vanessa beşinci sezonunda 2020 Sonbahar-Kış trendlerini belirleyen koleksiyonları Midnight Call’u sunuyor. Gecenin doğaya armağan ettiği renkler; koleksiyonda kendini petrol yeşili, derin siyah ve ışıltılı aksesuarlar olarak öne çıkarırken, Midnight Call; gizemini geceden, gücünü ruhundan alan modern ve maksimal bir koleksiyon. Gündüz ve gecenin birbirine en yakın olduğu an parlayan tüm renkleri cazibeli bir tasarım anlayışıyla ele alan koleksiyonda; farklı aksesuar kullanımları, asimetrik kalıplar ve parlak kumaşlar hiç olmadığı kadar güçlü şekilde kullanılıyor.

R&V for Trendyol 'Midnight Call' (Trendyol)

80’li yıllara açılan nostaljik bir zaman tüneli niteliği taşıyan 47 parçalık özel koleksiyon, disko çağının özgüveniyle göz kamaştıran ışıltılı kadınlardan yola çıkarak, günümüzün güçlü kadınları için hazırlandı. R&V for Trendyol Sonbahar-Kış koleksiyonu; kaotik şehir yaşamında tükenmeyen dinamizmiyle gün boyunca ışık saçan kadınlara keskin hatları ve güçlü duruşuyla eşlik etmeye hazırlanıyor. Koleksiyondaki işlemeli pantolon-ceket, mini etek üst gibi ikili parçalarla şaşırtmalara giden görünümler yaratılırken, sezonun trendi olan kadife ve gümüş kumaşlar bolca kullanılarak modern bir şehirli kadın silueti çiziliyor. Geniş tokalı kemerler ve gösterişli aksesuarların da yer aldığı koleksiyonda siyah, mor, lacivert, gri, altın ve gümüş renkleri ön plana çıkıyor. 80’lerin ikonik diskolarının hikayesinin bir uzantısı olan koleksiyonun her parçasında R&V imzasını görmek mümkün. 

R&V for Trendyol 'Midnight Call' (Trendyol)

Sınırlı sayıda üretilen R&V for Trendyol Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu Midnight Call’u 3 Ekim tarihinden itibaren Trendyol'dan satın alabilirsiniz.