RESORT ŞOVU PALM SPRINGS’TE!

RESORT ŞOVU PALM SPRINGS'TE!

Gündemimizden asla düşmeyen ‘Moda Haftaları'nda sırada ‘Resort'lar var. Şubat ve Mart ayı boyunca, gelecek yılın sonbahar-kış koleksiyonlarını sergileyen moda evleri için şimdi sıra resort koleksiyonlarında.

Yaza geçişi yumuşatan, iki mevsim arasındaki hazırlık süreci tadındaki koleksiyonlar Mayıs ayında görücüye çıkacak. O tarihe kadar moda evlerinden haberler almaya devam edeceğiz. İlk bilgi Louis Vuitton'dan. Fransız moda evinin kreatif direktörü Nicolas Ghesquière, koleksiyonunun sunumu için, resort ruhuna çok yakışacak, Kaliforniya'nın Palm Springs şehrini seçmiş.

Şimdiden uyaralım; Mayıs ayı bir önceki moda haftalarından daha yoğun geçecek ve aynı hafta içinde bizi birbirinden çok farklı lokasyonlara davet edecek. 4 Mayıs'ta Chanel'le birlikte Seoul'deyken, 6 Mayıs'ta Louis Vuitton şovu için rotamızı Palm Spring'e çevireceğiz. 9 Mayıs'taysa Christian Dior şovu için Los Angeles'a geçeceğiz. Diğer şovların bilgisi için bizden ayrılmayın;)

Etİketler
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.