Retro cenneti ModCloth

Nostaljik online alışveriş

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Ocak 2013
Retro cenneti ModCloth
<#text>Bundan böyle her hafta keşfettiğimiz bir online alışveriş sitesini tanıtıyoruz. Bugün konumuz, merkezi California'da yer alan ModCloth.com<#text>.


<#text>


<#text> ModCloth.com<#text>, retro tarzı sevenler için tam bir cennet. Nostaljik stiliyle bilinen Zooey Deschanel de sık sık ModCloth'tan parçalarla görüntüleniyor. 50'ler tarzı kabarık etekler, romantik floral desenler ve 60'lar tarzı düz renkli elbiseler, markanın imza parçaları arasında.


<#text>


<#text> Çeşit konusunda oldukça başarılı bulduğumuz site, ModCloth'un kendi ürünlerinin yanında, retro bir stil benimseyen diğer tasarımcılara da yer veriyor. "Be the buyer" özelliği sayesinde, satışa çıkacak ürünlerin bir bölümü müşterilerin oylarıyla belirleniyor. ModCloth.com üzerinden gerçek vintage ürünlere ulaşmak da mümkün, ama bunun için biraz acele etmeniz gerekebilir. Zira sitede satışa sunulan bir vintage parçanın alıcı bulma süresi ortalama dört dakika. Giyim ve aksesuarın yanında, geniş birer dekorasyon ve kitap bölümü de bulunan ModCloth'un Türkiye'ye gönderimi mevcut.


<#text>


<#text> Siteden seçtiğimiz parçalar için galeriye davetlisiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.