RIHANNA PUMA’NIN BAŞINDA!

RIHANNA PUMA'NIN BAŞINDA!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Aralık 2014
RIHANNA PUMA’NIN BAŞINDA!
Rihanna'nın müzik alanındaki başarıları yadsınmaz. Tam yedi kere Grammy'ye uzanan başarılı isim, son dönemde ‘it girl' olarak da konumlandırmıştı kendini. Moda haftalarında ünlü markaların defilelerinde ön sırada yer edinmesi, katıldığı davetler için elbise tercihleri onu bir ‘moda ikonu' haline dönüştürmeye yetti.


Şimdi modayla haşır neşirliğini bir adım daha ileri taşıyor ünlü isim. O artık bir Kreatif Direktör. Hem de Puma gibi son derece köklü bir markanın!


Bugün gelen habere göre, ünlü spor giyim markasının kadın koleksiyonlarının fitness ve training bölümleri ve ayakkabıları ona emanet edilecek. Bu görevi üstlenmek için Puma'nın Almanya'daki merkezine uçan Rihanna, dün tasarım ekibiyle ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Rihanna'dan istenen, markanın artık ikonlaşmış modellerini tekrar yorumlarken aynı zamanda ikonlaşacak yeni modeller de yaratması. Bunlara ek olarak, dünyanın en hızlı adamı olarak anılan Usain Bolt ve golcü futbolcu Mario Balotelli ile uluslararası marka elçiliğini de üstelenecek.


 


Bakalım daha önce Gucci, Emporio Armani, Balmain gibi markalara modellik yapan Rihanna müzikteki başarısını tasarımlarda da tekrarlayacak mı?

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.