RİTA ORA KONSERİNE BİLET KAZANIN!

7 Eylül'deki Rita Ora konseri ve 9 Eylül'deki partiye katılmak için koşullar...

1- 01 Eylül akşam 21.30'dan itibaren 5 Eylül saat 21.30'a kadar 7 gün boyunca her gün ELLETurkiye twitter hesabında bir soru bulacaksınız! Zamanı? Sürpriz! Özetle takipte kalın!

2- Sorumuzu cevaplayabilmeniz için adidas Originals'ın Rita Ora ile hazırladığı koleksiyonu yakından tanımanız gerekiyor... O yüzden lütfen haberimizi dikkatli okuyun, detayları inceleyin: HABER BURADA!

 3- Twitter (@elleturkey) , instagram (@elleturkiye) ve facebook (/ELLETurkey) hesaplarımızın her üçünü de takip edin (Doğru cevabı veren ve kazananların bu hesapları takip etmesi gereklidir. Aksi takdirde bilet hakkı, diğer katılımcıya devredecektir)

4- Cevabınızı @elleturkey hesabımızı mentionlayarak #ELLEkonserde ve #ELLElovesOriginalsbyRitaOra hashtaglerini ekleyerek yollayın! Her iki hashtag de mutlaka kullanılmalıdır.

5- Her gün, sorumuza doğru cevabı veren ilk 10 kişiden biri olun, bileti siz kazanın!

6- İlk 13 kişiyi takip eden 4 isimse (14,15,16. isimler) 9 Eylül'de yapılacak olan adidasOriginalsxRitaOra partisine katılacaktır.

7- Kazanamazsanız üzülmeyin, bir daha deneyin! 5 Eylül'e kadar vaktiniz var!

ÖNEMLİ NOTLAR:
- Sorulan sorunun cevabı net, anlaşılır ve tam olmalıdır.
- Her bir twitter hesabı tek bir bilet kazanabilir.
- Kazanan kişilerin kontak bilgileri twitter'ın DİREKT MESAJ özelliğiyle talep edilecek, eğer söz konusu kişilerle irtibat kurulamazsa, bilet hakları yanacak ve kimseye devredilemeyecektir.
- ELLE Türkiye twitter hesabının bildirimler bölümüne ilk gelen 10 bildirim, 7 Eylül'deki Rita Ora konserine bilet, 11, 12 ve 13. bildirim sahibiyse 9 Eylül'de Zorlu adidas mağazasında yapılacak partiye katılmaya hak kazanacaktır.
- Kazananlar, ELLE Dijital Yayın Yönetmeni'nin bilgisayarından, ELLETurkey hesabının ‘bildirimler' bölümüne gelen sıraya göre belirlenecek, bu zamanlama esas alınacaktır. Bu bildirimler, akıllı telefonlarda, bilgisayarlarda ve tabletlerde farkedebilir. Kazananlar, her günün sonunda www.elle.com.tr üzerinden okurlarımızla ekran görüntüsü eşliğinde paylaşılacaktır.