RODARTE’NİN ÜNLÜ DOLU LOOKBOOK’U

Markanın İlkbahar Yaz 2020 koleksiyonunu en sevdiğimiz yıldızlar taşıyor…

Rodarte, İlkbahar Yaz 2020 koleksiyonunun sunumu için oldukça farklı bir şey denedi! En sevdiğimiz ünlüleri bir araya getiren Amerikan marka, peri masalını andıran karelere imza attı.

Seksenlerde bir baloya gidiyor gibi görünen Rowan Blanchard, Cruella de Vil tarzı ile Euphoria’nın Alexa Demie’si, yavru köpek ile poz veren Lili Reinhart, Mad Men’in eski yıldızları January Jones ve Kiernan Shipka… Hepsi, Rodarte’nin kabarık ve ışıltılı tasarımlarını Alice Harikalar Diyarı ilhamlı arkaplanda gösterdİler.

 Rodarte’nin tasarımcı kardeşleri Laura ve Kate Mulleavy, fotoğrafçı Darya Kobayashi Ritch ile bir araya gelerek geleneksel defilelerden farklı bir yön izlediler. Oyuncuları ve müzisyenleri büyülü bir bahçede toplayan Rodarte; çiçekler, Yunan heykelleri ve cupcakeler eşliğinde fantastik bir dünya yarattı. Rodarte’nin 2020 sınıfına katılan ünlüler arasında; Kirsten Dunst, Gabrielle Union, Roma filminde parlayan yıldız Yalitza Aparicio, Haim Sisters, Lauren Tsai King Princess, Gia Coppola, Maggie Rogers, Margaret Qualley gibi bir çok isim var. Çıktığı gün sosyal medyada ve basında gündem olan Rodarte İlkbahar Yaz 2020 lookbook'unu fotogaleride görebilirsiniz….