ŞEHRE UYGUN BİR BİSİKLET

Şehir için tasarlanmış Tokyobike bisikletler, tasarımlarıyla dikkat çekiyor...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Kasım 2014
ŞEHRE UYGUN BİR BİSİKLET


Türkiye'nin ilk online konsept mağazası Shopi go, farklı ve gittikçe zenginleşen ürün paletiyle dikkat çekmeye devam ediyor! Doğaya duyduğumuz sevginin altını çizmeye çalıştığımız, hatta bu sene gerçekleşecek olan ELLE Style Awards'ın tarihini 05. Aralık Dünya Toprak Günü olarak belirlememizden yola çıkarak, Shopi go'nun en sevdiğimiz bölümlerinden birinin de Spor&Outdoor olduğunu söyleyebiliriz.
İşte bu bölümde ilgimizi en çok çeken ürünlerden biri de Tokyobike oldu! Trafikten kaçmak, şehrin keyfini hem sağlıklı hem de doğaya zarar vermeyecek şekilde çıkarmaya devam edebilmek isteyenler için en güzel çözümlerden biri de bisiklet. İşte Tokyobike tam da bu tanımın içini dolduran bir model. Özellikle şık tasarımıyla dikkat çeken, kullanımı da son derece keyifli olan bir model! 

2002 yılında Tokyo'nun Yanaka bölgesinde bağımsız bir bisiklet markası olarak kurulan Tokyobike, tıpkı bir dağ bisikletinin dağda sürülmek için tasarlanması gibi tamamen Tokyo ya da başka bir deyişle şehirde kullanmak için yaratılıyor. Oldukça hafif bir sürüşe sahip olan modellerde konfor ön planda tutulmuş.

Bunun dışında hafif, son derece çevik, rahat ve derli toplu olan bu model, kentin karmaşık yaşamında huzur bulabilmek için mükemmel bir seçim. Ülkemizde ufak ufak da olsa artmaya başlayan bisiklet parkurlarında ve haftasonu kaçamaklarında kullanmak için de ideal...

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.