SEKSİ VERSACE

Ateiler Versace, Sonhabar-Kış 2015'te de seksi bir koleksiyonla karşınızda!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Temmuz 2014
SEKSİ VERSACE
Mariacarla Boscono'nun açılışını yaptığı Ateiler Versace defilesi başlıyor. Geçen sezona oranla daha ağırbaşlı renklerin görüldüğü koleksiyonda tek omuz ve straplez detayları ve moda evinin vazgeçilmezi derin bacak dekoltesiyle Versace kadınını yine çok seksi bir sezon bekliyor!

Sımsıkı toplanmış, yandan çıkan küçük bir parçayla farklılaşan saçlara koyu ve koleksiyonla zıtlık oluşturan 'asi' bir  göz makyajı eşlik ediyor. Paris'te, lacivert ve siyahlarla başlayan sonbahar-kış 2015 koleksiyonu sezona ağır renklerin hakim olacağı algısını, hemen ardından podyumu devralan beyazlarla yıkıyor. ~Tasarımların tamamını galerimizde görmeden önce bilmenizi istediğimiz birkaç detay var:

Ateiler Versace'de dikkat çekenlerin başında pencere detaylarını ve farklı dokuların birlikteliğini sayabiliriz. Dümdüz elbiselerin omzunda, karın kısmında ya da yanlarında yer alan küçük ve seksi penceler neredeyse hiç desenin kullanılmadığı tasarımları hareketlendiriyor. Taftanın payetli büstiyerlerle, iç çamaşırı kıvamında penye üstlerin lurekslerle şıklaştığı; son olarak Versace'de çok da alışık olmadığımız pantolonların payetli ve şeffaf dokularla maskülen olmaktan uzaklaştırıldığı koleksiyonda eskiye oranla biraz daha 'ağırbaşlı' parçaların olduğunu kabul etmeliyiz.

Stella Tenant, Lindsey, Wixson ve Anja Rubik gibi top modellerin sergilediği parçalardan bizim favorimizi merak ediyorsanız, soldaki ikili arasında seçim yapmakta zorlandık. Siz de kendi favorinizi seçmek için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.