SELENA GOMEZ'DEN TÜM VÜCUTLARI KUTLAYAN İŞBİRLİĞİ

Gomez'in La'Mariette ile hazırladığı plaj giyim koleksiyonu, tüm vücutların güzel olduğu gerçeğini kutluyor!

Selena Gomez, tüm kadınların özgürce mayosunu giyip sahile gitme zamanının geldiğini söylüyor! Şarkıcı, La'Mariette ile kadınların bedenleri tarafından güçlendirilmiş hissettirecek yepyeni bir plaj giyimi koleksiyonunun lansmanını yaptı.

Selena'nın canlı kişiliğinden ilham alan ve parlak morlar, kırmızılar ve yeşiller içeren Aura baskısından oluşan koleksiyon, iki üst, iki alt, bir mayo ve bir Malaya peştemâli takımı içeren altı parçayı içeriyor.

Selena Gomez, arkadaşı Theresa Mingus ve iş ortağı Morgan Brutocao ile markaları La'Mariette için yeni bir yüzme koleksiyonunda işbirliği yaptı. Basın açıklamasına göre lansmanı yapılan seri, "Tamamen vücut pozitifliği ve tüm vücutların güzel olduğu gerçeğini kutlamakla ilgili." Kadınlar üzerinde kurulan "sıfır beden ve fit görünüm"algısını yıkmak isteyen işbirliğinin fotoğraf çekimleri de bunu destekliyor. Koleksiyonun fotoğraflarının doğal ve oynanmamış olmaması ile Selena Gomez, büyük bir alkış topladı. Gomez'e, sosyal medyada özellikle kadınlardan destek mesajları yağdı.

Gomez, koleksiyondan bir parçayla poz verdiği bir fotoğrafını yayınladı. Şöyle yazdı: "Arkadaşlarımın çabalarını kutlama fırsatı bulduğum için çok minnettarım. @lamariette ile iş birliğim bugün satışta! Bu markayla ilgili sevdiğim şey, bedenlerini koşulsuz seven kadınları kendilerine hak ettikleri zarafeti vererek kutlaması. Umarım sizde benim kadar seversiniz♥”


Brutocao basın açıklamasında, "Aura baskısı Selena'dan ilham alıyor, yaptığı her şeyde onun aurası parlıyor ve herkesin bu tür dönüştürücü bir duyguyu en özgün benlikleri olarak hissetmesini istiyoruz.  Selena'nın kendine güveni eşsiz."

Mingus, iki parça hakkında “Bu baskı benim için bir hatıra gibi geliyor, Her giydiğimde aynı nostaljiyi yaşıyorum, bu bana Selena ile şirketimi yeniden markalaştırmayı düşündüğümde yaptığımız bir günlük geziyi hatırlatıyor - Newport'a gittik ve bütün günü bir teknede gülerek ve bazı inanılmaz eski mağazaları dolaşarak geçirdik.”

XS-XXL bedenleri mevcut olan yeni serinin fiyatı 49$-119$ arasında değişiyor ve yalnızca la'mariette.com'da satılıyor.Etİketler