SERENAY SARIKAYA ÇOK OLUYOR!

SERENAY SARIKAYA ÇOK OLUYOR!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Nisan 2014
SERENAY SARIKAYA ÇOK OLUYOR!
Mavi, 2014 ilkbahar-yaz kampanyası için, bizim de Şubat sayımızın kapak kızı Serenay Sarıkaya'yı seçti! İlk kez bugün ‘ilk buluşma' sloganıyla gösterilen reklam filminde genç oyuncuya Brezilyalı model Francisco Lachowski eşlik ediyor.Mavi izleyenlere yine “Çok mu çok harika görünüyoruz” diyor ve her zamanki gibi esprili bir reklam filmiyle karşımıza çıkıyor. İlk buluşma heyecanını ve bu heyecanla yapılan kıyafet seçiminin zorluğunu konu alan reklam filminde, Mavi'nin yeni koleksiyonundaki rahat ve seksi parçaların kıyafet seçimini kolaylaştırması anlatılıyor.

Mavi CEO'su Cüneyt Yavuz bugün gerçekleşen lansmanda Serenay'ı seçme nedenlerini kısaca şöyle açıklıyor: “Mavi yıllardır dünyada ve Türkiye'de tanınan, sevilen, kitleleri peşinden sürükleyen isimlerle bir araya geldi. Bugün ise ilk defa bir Türk kadını Mavi'nin yüzü oluyor. O da, güzelliği ve stiliyle kadınların moda ikonu haline gelen Serenay Sarıkaya.“

Serenay Sarıkaya ise Mavi'yle arasındaki bağda çok ilginç rastlantılara dikkat çekiyor: “Ben Mavi'yi çağırdım, Mavi de beni duydu! Keşke bir jean reklamı yapsam diye menajerimle konuştuktan iki gün sonra bu haberi aldım ve harika bir başlangıç yaptık. Ben 22 yaşındayım. Mavi de öyle. Bir anlamda birlikte büyüdük. Mavi her zaman giydiğim ve kendime yakın hissettiğim bir marka oldu. Sadece Türkiye değil global başarılarıyla da gurur duyduğum, “işte bu” dediğim bir marka ile bir araya gelmekten ve bu ailenin bir üyesi olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Sabırsızlandığınız farkındayız. İşte yeni reklam filmi!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.