SERGİ GELİRİ ÇOCUKLARA!

SERGİ GELİRİ ÇOCUKLARA!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Mayıs 2014
SERGİ GELİRİ ÇOCUKLARA!
Bulut Reyhanoğlu tekstille uğrşan bir iş adamı. Son yıllarda hepimizin günlük rutini haline gelen Instagram'da fotoğraf çekme ve paylaşma merakını projeye dönüştürme kararı alan Reyhanoğlu bu fotoğraflarla sergi açmaya karar vermiş.

Bir yıldır farklı şehirlerde çalışan insanların fotoğraflarını çeken ve Instagram hesabından paylaşan Reyhanoğlu tüm fotoğrafları amatör bir gözle ve kendi cep telefonuyla çektiğini belirtirken, projenin doğuşunu şöyle açıklıyor:

"Hiç tanımadığımız ama bir anı paylaştığımız insanların hayatlarını kazanmak için çalışırken verdikleri mücadeleleri göstermek istedim. Bu sayede birilerinin hayallerine dokunmayı hedefliyordum ki, Ops Cafe Karaköy'ün sahipleri Esin ve Yasin Kalender ile birlikte bunu bir sergiye dönüştürme kararı aldık."

Sergiden elde edilen tüm gelir yardıma muhtaç çocukların dileklerini yerine getirmek üzere ‘Bir Dilek Tut Derneği - Make A Wish Türkiye' ye bağışlanacak. Fotoğrafların 200 TL'den satışa çıkacağı sergi 21 Mayıs-11 Haziran tarihleri arasında Karaköy Ops Cafe'de görülebilir.ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.