SEVGİLİLER GÜNÜ ANYA HINDMARCH İÇİN BİTMEDİ!

Ünlü tasarımcı Londra’yı kalpli balonlar ile kapladı…

Anya Hindmarch, Londralıların Sevgililer Gününü güzelleştiriyor! Şehrin bir çok noktasına büyük kalpli balonlar yerleştiren Hindmarch, Londra Moda Haftasında bir defilesi olmasa da en fazla ilgiyi toplayan tasarımcılardan biri olucak!

Head down to Covent Garden today to see the adorable Chubby Heart for yourself! #ValentinesDay #CHUBBYhearts #CoventGarden pic.twitter.com/woGoWLXaHX— CoventGarden Insider (@CoventGardenLDN) February 14, 2018
Londra’nın en ünlü yerlerine yerleştirilen olan balonlar; Piccadilly Circus, Trafalgar Square ve Covent Garden gibi noktalarda görülecek. Londra Moda Haftasının başlangıcından bitişine kadar kalacak olan balonlar heyecanla bekleniyor.


“Bu projenin fikri Royal Festival Hall’da otururken aklıma geldi. Şehri kocaman helyum kalpli balonlarla kaplamak Londra’nın gücünü ve yaratıcılığını takdir etmek için sürpriz bir aşk mektubu gibi olacak,” diyen Anya Hindmarch, bu proje için; Londra’nın Belediye Başkanı Sadiq Khan, İngiliz Moda Konseyi, Westminster Belediyesi ve Sivil Havacılık Topluluğu ile çalıştı. 

“Londra Moda Haftası şehrimizi dünyaya tanıtıyor, bu kocaman kalp şeklindeki balonlar muhteşem mimarimizi göstererek Londra’nın her türlü yeteneğe ve yaratıcılığa açık olduğunu gösterecek,” diye ekleyen Sadiq Khan bu projenin sıcak bir karşılamayı sembolize ettiğini söyledi. Birçok insan sosyal medyadan balonları paylaşmaya başladı bile! Sevgililer Günü geçse de Londra hala kalplerle dolu…


.