SEYYAR BİR SAHNE

İstanbul, Eskişehir ve Ankara bu oyunlarla tiyatroya doyacak.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Nisan 2014
SEYYAR BİR SAHNE<#text>


<#text> Son birkaç yıldır oyunlarını İTÜ Maçka Kampüsü İşletme Fakültesi Tiyatro Salonu'nda sahneleyen Seyyar Sahne, benim de gidip çok severek izlediğim oyunlara imza atmaya devam ediyor.


<#text> Üniversitenin dekanı, tiyatro salonu olarak kullandıkları alanı depo yapma kararı verince, oyunlarını kendilerine kapılarını açan diğer tiyatroların sahnelerinde sergileyen Seyyar Sahne, bu ay üç farklı oyunla siz tiyatro severleri bekliyor.


<#text>


<#text> Programda, Dostoyevsky<#text>'nin eseri “Yeraltından Notlar”, Tezer Özlü'den “Çocukluğun Soğuk Geceleri” ve prömiyeri 3 Nisan'da yapılan Doğu Can'ın yazıp oynadığı, Celal Mordeniz'in yönettiği yeni oyun "Ben Tek Siz Hepiniz" yer alıyor. Üstelik bu gösterimlerden elde edilen gelir, Şirince'de gösteri sanatları alanında uluslararası bir araştırma merkezi olmayı hedefleyen Tiyatro Medresesi'ne bağışlanıyor. İsterseniz "www.tiyatromedresesi.org"<#text> adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.  Oyunlar hakkında detaylı bilgiye ise,  " www.mybilet.com<#text>", Biletix ve Moda Sahnesi'<#text>nden ulaşmanız mümkün. İyi seyirler...

—Nesrin Yücetürk

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.