SİHİRLİ BİR HALIDA UÇMAK

SİHİRLİ BİR HALIDA UÇMAK

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Mart 2014
SİHİRLİ BİR HALIDA UÇMAK


Yıllarca belgeselcilik ve araştırmacılık yapan Ela Barlas Anter'le Sıla GÜVEN konuştu. GrandBazaarAgent.com'la Ela Barlas Anter Kapalıçarşı'nın büyüsünü ayağınıza getiriyor.

KİM?


10 yılı aşkın süredir belgeselcilik ve araştırmacılık yapan Ela Barlas Anter.

NE YAPIYOR?


Grand Bazaar Agent'ı kuruyor.

GRAND BAZAAR AGENT NEDİR?


Yerli ve yabancı meslektaşlarımı ve hatta yabancı protokol mensuplarından uluslararası tanınmış isimlere kadar herkesi, İstanbul'da özellikle Kapalıçarşı'ya götürüyordum. Kapalıçarşı'nın en eski, yerleşik ve seçkin dükkan sahipleriyle kurduğum ahbaplık ilişkileri sayesinde çarşının efsanevi karakterlerinden çeşitli anekdotlar dinleme fırsatını da yakaladım. Söz konusu çarşı gezilerinde son derece nadir parçaları inceleyebilmenin yanı sıra; yıllar boyu ne şekilde el değiştirdiklerinin hikayelerini dinleme şansına da sahip oldum. Bütün bunlar beni çarşının en iyilerini dünyaya ulaştırma fikrine yönlendirdi. Ve böylelikle Grand Bazaar Agent kuruldu.~

GRAND BAZAAR'DA NE VAR?Kapalıçarşı'nın en seçkin, otantik ve ilgi çekici ürünleri. Ev eşyalarından aksesuara, modern tasarımlardan mücevhere kadar süzme bir ürün yelpazesine sahip. Mükemmeliyetçiliğin ve estetiğin mücevher alanında, dünyadaki en iyileriyle aynı kalibrede üretimler yapan ustaların eserlerine Grand Bazaar Agent aracılığıyla ulaşmak mümkün.


Grand Bazaar Agent, Kapalıçarşı'yı adeta sihirli bir halı üzerinde gezercesine sizlere ulaştırmayı hedefliyor; üstelik meşhur pazarlık sanatında uzmanlık kazanmanıza gerek dahi kalmadan. KAPALIÇARŞI Yüzlerce dükkandan oluşuyor. Grand Bazaar Agent, bütçenize göre bütün bu dükkanlar ve ürünler arasından en seçkin ve orijinal alternatifleri ayağınıza getirmeyi hedefliyor.  Kapalıçarşı'da saatler geçirmenize gerek yok. Dolayısıyla yerli müşteri açısından, Kapalıçarşı'ya gitmek için ayrılan zamandan tasarruf ederek seçkin ürünlerin eve teslim edilmesi de, ayrıca değerlendirilmesi gereken bir olumlu nokta.  Ayrıca Kapalıçarşı'nın etrafındaki bazı atölyelerde, bizi dünyada temsil eden olağanüstü mücevher ustaları çalışıyor.

Sıla GÜVEN

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.