SOUNDGARDEN BU YAZ KİLYOS’TA!

Babylon Soundgarden için geri sayım başladı. Etkinlikten detaylar haberimizde.

Bu yıl Babylon Soundgarden Festivali'nin beşincisi düzenleniyor ve katılımcılar şehirden uzakta, doğayla başbaşa yazı karşılamaya hazırlanıyor. 23 Mayıs Cumartesi günü Babylon Kilyos'ta gerçekleştirilecek Babylon Soundgarden, gün boyu sürecek etkinlikler ve keyifli bir müzik programıyla ‘doğanın iyi müzikle buluştuğu, yeni ve daimi evine' yerleşiyor.

Her yıl olduğu gibi gün boyu devam edecek etkinliklerin yanı sıra, yerli - yabancı DJ'ler ve grupların performanslarına ev sahipliği yapacak olan festivalin gelenekselleşen aktiviteleri bu yıl da devam edecek. Bu sene Lindy Hoppers dans topluluğu ile Electro Swing, Radyo Babylon ile Silent Disco, Babylon ruhunu taşıyan ürünlerle Babylon Pazarı Babylon Soundgarden'da festivalseverlerle buluşacak.

Her sene merakla beklediğimiz grupların isimlerinin yakında açıklanacağı festivalin biletleri Biletix ve Babylon Gişe'de satışa çıktı.

Etİketler
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.