GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MODANIN BERSHKA HALİ

Bershka, tamamı İspanya’da tasarlanan ve sınırlı sayıda üretilen özel HACK koleksiyonları projesinin üçüncüsünü lanse ediyor.

Bershka Hack Denim Vol 3 koleksiyonu Bershka’nın tamamı (%100) eski koleksiyonlara ait ürünlerin geri dönüştürülmesiyle yapılmış kıyafetlere özel JOIN LIFE RE-MADE etiketini taşıyor. 

Üçüncü Denim Hack koleksiyonu tamamen patchwork ve yumuşak dokulardan oluşuyor. Utility stilinde, kırmızı dokunuşların dikkat çektiği koleksiyonun ana renkleri haki ve bej. Bu anlamda önceki iki hack koleksiyonundan tamamen ayrılıyor.

Bershka Hack Denim Vol 3

Kadında sağlam duruşu sembolize eden unisex ceket, 90lar model düz jean pantolon ve fashion army görüntüsü ve havası yaratan bustiyer var. Parçalar birbirine karışıyor ve denim kumaştan organik bir zırh illüzyonu yaratıyor. Erkekte ise aynı unisex denim patchwork ceketi ve pantolonu görmek mümkün. Ek olarak şort ve fermuarlı top ile daha rahat bir tarz ortaya çıkarılıyor.

Bershka Hack Denim Vol 3

Hack denim koleksiyonları kendine özgü birer kapsül koleksiyon, ürünleri kıyafetten çok sanat eseri. Her zaman olduğu gibi koleksiyonun her bir parçası kesinlikle özgün ve sınırlı sayıda: 120 adet ve sadece online satışa özel.